Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gdzie 18nastka - w domu czy klubie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie 18nastka - w domu czy klubie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kanikula 22 lip 2010, 15:00
    Syn kończy w październiku 18 lat. zaczęliśmy wstępnie rozmawiać na temat wyprawiania 18nastki. Umówiliśmy się, że będzie osobna impreza dla rodziny, osobno dla jego znajomych. Co do tej drugiej to on nalega, żeby zrobić to razem z kolegami w wynajętym klubie. Sama nie wiem, czy nie lepiej byłoby zrobić przyjęcia w domu dla rodziny, a następnego dnia pozwolić mu urządzić imprezę w domu dla znajomych. mamy duży dom jednorodzinny nie będzie problemu z sąsiadami... Czy to w ogóle ma sens? Czy lepiej ustąpić i dać mu pieniądze na wynajęcie klubu?
    Cytuj
  • carbonara 26 lip 2010, 17:09
    Jeśli masz fundusze na remont domu, to pozwól na imprezkę w domu przymrużenie oka
    Cytuj
  • kanikula 26 lip 2010, 21:39
    rozumiem, czyli sugerujesz, że nie ma co liczyć na w miarę kulturalną imprezę... Jest to jakiś argument za imprezą w klubie przymrużenie oka
    Cytuj
  • basior 26 lip 2010, 21:54
    Osiemnaste urodziny obchodzi się tylko raz w życiu. Więc ja na pani miejscu raczej bym ustąpił. Młodzież na pewno nie bawiłaby się zbyt swobodnie wiedząc, że rodzice są w pokoju obok. Jeśli syn ma zamiar zorganizować urodziny wraz z kolegami, to koszt wynajęcia lokalu nie powinien być zbyt wysoki.
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 15:00
    wszystko zalezy od znajomych .... jezeli posiadasz dom a 18tke w miesiacu cieplym zawsze mozesz wykorzystac podworko ...
    koszt imprezy w klubie nie powinien byc duzo wyzszy od domowki uśmiech
    dom - sasiedzi, cisza nocna, sprzatanie, nieprzyjemnosci, brak zabawy
    klub - od - do, brak ciszy nocnej, wszystko masz podane, nie musisz o nic sie martwic
    Cytuj
  • Vesna 27 paź 2010, 16:35
    Zdecydowanie polecam opcje imprezy w klubie. Nigdy nie wiadomo co młodym ludziom, nawet dobrze wychowanym i kulturalnym strzeli do głowy podczas takiej zabawy. Ja popełniłam ten błąd i pozwoliłam swego czasu zorganizować sylwestra mojemu synowi. O północy ktoś otworzył z hukiem czerwonego szampana zalewając sufit i ściany... Oczywiście pokój odmalował syn z kolegami, ale trochę było bałaganu... Dziś się z tego śmiejemy, ale wtedy... rozumiecie chyba jaka byłam złauśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 27 paź 2010, 20:15
    Tez uważam, że lepiej w klubie. Tam przynajmniej będzie ktoś od pilnowania tego, żeby im się nie stała krzywda. Mam na myśli ochrone i nie tylko. Na ogół tego typu imprezy w klubach sa zamknięte, wszystko zapewnione na miejscu więc pozostaje tylko zapewnić dziecku bezpieczny powrót do domuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Hunny8 27 paź 2010, 22:11
    W dzisiejszych czasach to już trche obciach robic osiemnastke w domu... wiadomo, że zawsze może się coś zniszczyć, ludzie nie bawią się swobodnie, bo sąsiedzi moga wezwać policję jak im sie cos nie spodoba. Byłam na jednej osiemnastce w domu, ale to była najsłabsza opcja.
    Cytuj
  • Ronjaa 28 paź 2010, 0:58
    Moja córka miała osiemnastkę dwa lata temu. Wyjechaliśmy z mężem do znajomych, ale wcześniej pomagaliśmy w przygotowaniach i cala rodzinka sie zaangażowała, było fajnieuśmiech Tylko że znamy 90% jej znajomych i przyjaciół, którzy byli na tej imprezie, bo bywają u nas w domu. Nie obyło się oczywiście bez ostrzeżeń i przypomnień z naszej strony, ale generalnie mamy zaufanie do naszych dzieci i nie bałam się, że mi zdemolują dom. Oczywiście był spory balagan, choć wróciliśmy dopiero w południe nastęnego dnia, ale liczyłam się z tym i jedynie pomoglismy dzieciakom w sprzątaniu. Aha córka oczywiście sama chciała zaprosić swoich gości do domu, w przeciwnym razie pewnie zafundowalibyśmy jej impreze w klubie, chociaż ja tewolałam wariant domowy. Nigdy nie wiadomo kto się może w takim klubie pojawić...
    Cytuj
  • Gaik 28 paź 2010, 7:32
    Popieram Ronję, choć osiemnatski moich dzieci jeszcze daleko przede mną. Ale wolałabym żeby były w domu niż w klubie gdzie wiadomo, każdy diler jak będzie chciał to sie wślizgnie. No chyba, że ktoś ma złośliwych sąsiadów, którzy tylko czekają aby napuścic na nas policję, bo tak sie niestety zdarza:/
    Cytuj
1 2 z 2  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Następna: Filmy 3D