Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gry Internetowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gry Internetowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • faworytowy 7 sie 2012, 13:48
    Jeśli mowa o rozrywce ,to wszelkie komputerowe gry do nich należa. I w związku z tym,chciałem zapytać, czy w ogóle lubicie grywać w gry Internetowe? Wiem ,że są fani gier komputerowych,sądzę więc,że i wśród forumowiczów tego forum tacy się znajdą?. Chętnie sobie podyskutuję na ten temat,poniewaz sam grywam nagmninie w różnego rodzaju gierki, nie koniecznie agresywne.Lubię różne. Pozdrawiam uśmiech i do ewentualnego usłyszenia. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Maniuss 10 sie 2012, 12:03
    Troche za stary juz jestem na gry internetowe ale czasami dla relaksu cos w sobie zagrac, wyprobowalem juz wiele gier ale dotychczas najdluzej gralem w Runesofmagic, Leagueoflegends tez jest fajne
    Cytuj
  • faworytowy 27 sie 2012, 15:52
    O Runesofmagic dużo słyszałem, zwłaszcza w newsletterach od paysafecard było o tej grze swego czasu głośno. A ciekawy jestem czy daleko zaszłeś? Może sam sobie raz wyprobuje..?? Pozdrowienia. przymrużenie oka
    Cytuj
  • musialdo 6 wrz 2012, 15:01
    ja grałam tylko w ogame,a teraz gram sobie League Of Legends uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 15 gru 2012, 17:24
    Hm, a ja ogólnie uważam, że gry komputerowe powinny być dostępne tylko dla dorosłych,
    dzieciakom wystarczą klasyczne gry planszowe dla dzieci i na pewno będą miały przy nich więcej takiej "wartościowej" zabawy niż łupiąć bezmyślnie w klawiaturowe strzelanki...
    No takie mam zdanie...
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum