Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jak zorganizować wystawę

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zorganizować wystawę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ervin 27 kwi 2011, 19:10
    Mam pytanie do bardziej obytych forumowiczów. Mianowicie musze się dowiedzieć jak zorganizować wystawę malarstwa? Nie mam żadnych kontaktów z ASP i raczej myślę o tym by zrobić to na własną rękę. Tylko że nawet nie wiem od czego zacząć. Potrzebuję pomocy.
    Cytuj
  • latynowska8 27 kwi 2011, 21:30
    Moja ciocia kiedyś uczestniczyła w wystawie, co prawda była to wystawa zbiorowa, ale wiem, że organizowali ją sami, bo nawet pomagałam urządzić wernisaż. Po prostu wynajęli salę w pałacu niedaleko Krotoszyna, rozesłali zaproszenia, do tego mały poczęstunek i wino. Aha, sztalugi wypożyczyli i jacyś znajomi czy ktoś z rodziny je przewiózł... tyle.
    Cytuj
  • aga007 28 kwi 2011, 1:26
    Nie znasz kogoś kto obraca się w takim artystycznym (ale związanym z jakąś galerią) środowisku? To by na pewno ulatwiło sprawęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nafnafff 28 kwi 2011, 8:43
    Przygotuj sobie portfolio i roześlij po galeriach czy domach kultury... nie wiem w jakie miejsce celujesz... chyba, że jesteś już znanym i uznanym artystą to może poczekaj na zaproszenieuśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 28 kwi 2011, 10:17
    To proste wynajmij salę, zrób plakaty, zaproś gości i gotoweuśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 28 kwi 2011, 11:38
    Zawsze możesz też po prostu zlecić to firmie, która organizuje takie eventy, ale to oczywiście oznacza dużo większe koszty. A tak naprawdę nie jest to jakieś ciężkie zadanie, tylko paru rzeczy trzeba dopilnować - plakaty, zaproszenia czy foldery to drukarnia, wynajem sali na określony czas, poinformowanie gości, jakis catering pewnie... wszystko trzeba zgrać w czasie.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum