Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaka muzyka najlepsza na imprezę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka muzyka najlepsza na imprezę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aleksy32 22 lip 2010, 14:46
    Robię dużą imprezę urodzinową w domu. Mam bardzo różnych znajomych. Jak muzyka będzie najlepsza? Chciałbym żeby wszyscy dobrze się bawili... Co się najlepiej sprawdza?
    Cytuj
  • caipirinha 22 lip 2010, 15:23
    Ja sobie sprawdzam co aktualnie leci na listach przebojow w radiu i układam liste z mp3 albo po prostu puszczam radio złote przebojeuśmiech niby nikt nie słucha takich staroci, a jakoś się wszyscy dobrze bawią przy takich "szlagierach" uśmiech
    Cytuj
  • Alicjana 22 lip 2010, 18:55
    Co prawda to prawda przymrużenie oka Najlepiej ułożyć jakąś playlistę, taki mix - trochę hitów z każdej dekady, ludzie bawią się najlepiej dlatego, co bardzo dobrze znają, więc wrzuć jakiegoś Michalea Jacksona, Madonnę, do tego polecam jakieś stare twisty i trochę nowych popowych hitów na miarę lady Gagi.
    Cytuj
  • biwo 22 lip 2010, 21:01
    na imprezę polecam www.miastomuzyki.pl, jeśli tylko masz dostęp do neta to na pewno znajdziesz stację z dobrymi hitami, a jak ludzie będą chcieli czegoś innego to zaraz możesz zmienić. Tam jest bardzo dużo tematycznych kanałów, typu Quinn, Depeche Mode, ale także jakieś stacje tylko z polską starą muzą albo tylko z najnowszymi hitami. Na pewno coś fajnego się znajdzie uśmiech
    Cytuj
  • aleksy32 22 lip 2010, 22:22
    Dzięki biwo, stronka jest świetna, nie tylko na imprezę przymrużenie oka
    Cytuj
  • biwo 23 lip 2010, 1:37
    aleksy32 napisał:Dzięki biwo, stronka jest świetna, nie tylko na imprezę przymrużenie oka
    To prawda, jest do tańca i do różańca przymrużenie oka Ja właściwie tylko tak słucham już teraz radia.
    Cytuj
  • caryca 23 lip 2010, 7:40
    Na imprezę najlepsze jest karaoke wielki uśmiech
    Cytuj
  • ddmarcin 21 paź 2010, 16:39     (ostatnio zmieniony przez autora 21 paź 2010, 16:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej zapytaj się gości przy jakiej muzyce by chcieli spędzic ten uroczysty dzień ale z doświadczenia wiem że najlepsza muzyka to tak zwana trzy pokoleniowa
    pozdrawaim i zapraszam na stronę
    www.zespolspoko.pl
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 15:01
    najlepiej sprawdza sie dobry DJ a nie (ktos nazywajacy sie tak)
    Cytuj
  • kominek4 18 sty 2011, 15:45
    Myślę, że powinno być trochę kawałków z muzyki popularnej, którą na co dzień puszczają w radiach. Do tego jakieś remixy, elektro, reggae i będzie fajnie uśmiech.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum