Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Karaoke atrakcją na weselu ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Karaoke atrakcją na weselu ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kakaluda 5 sie 2010, 17:03
    Zaczynam planować swoje wesele i zastanawiam się nad jakimiś "atrakcjami" ostatnio koleżanka mi powiedziała, że była na weselu, na którym było karaoke. Zaintrygowało mnie to, bo lubimy z narzeczonym czasami wybrać się ze znajomymi na karaoke, tylko nie wiem, czy to pasuje na wesele. Mimo wszystko będzie trochę starszych osób, nie wiem jak to odbiorą. Czy ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenie??
    Cytuj
  • aleksander_wielki 5 sie 2010, 17:43
    wszystko jest kwestią gustu i upodobań... Tak naprawdę, to czym się różni karaoke, od tych wszystkich konkursów? Często na weselach królują tego typu rozrywki, więc myślę, że jak dobrze to zaaranżujecie to może fajnie wyjść.
    Ja osobiście bym się na to nie zdecydował, ale tylko dlatego, że nie lubię śpiewać przymrużenie oka
    Cytuj
  • AAnka 5 sie 2010, 19:13
    Jestem przedstawicielką, trochę starszego pokolenia więc mogę się wypowiedzieć przymrużenie oka Osobiście uważam, że nie wszystkim może się tego typu zabawa spodobać. Ale tak jak pisze aleksander _wielki, wiele zależy od tego w jaki sposób to będzie zorganizowane. To prawda, że ludzie są przyzwyczajenie do różnych konkursów, więc jeśli zrobicie taki w formie karaoke to nie będzie źle przymrużenie oka
    Cytuj
  • antymonia 5 sie 2010, 22:22
    mimo wszystko karaoke to mi się bardziej z wieczorem panieńskim kojarzy niż z weselem... no ale o gustach się nie dyskutuje przymrużenie oka
    Cytuj
  • bulka_paryska 6 sie 2010, 6:02
    A ja byłam ostatnio na weselu, na którym jedną z atrakcji było karaoke. Muszę przyznać, że świetnie to wyszło. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i to nie tylko młodzi. Po prostu trzeba zadbać o różnorodny repertuar. A jak ludzie troszkę popili, to się bardzo rozśpiewali przymrużenie oka
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 6 sie 2010, 9:21
    Mnie to nie przekonujeskrzywienie Owszem, karaoke to fajna zabawa, ale jednak podczas wesela to młoda para powinna byćw centrum wagi, a nie nowo odkryte talenty wokalneprzymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 22:46
    mloda para moze sama spiewac i wtedy beda gwiazdami, a samo karaoke w odpowiednim momencie wesela jest ciekawym elementem oby nie zadlugim uśmiech
    Cytuj
  • Piekarzowa 27 paź 2010, 23:42
    Byłam dwa miesiące temu na weselu kuzyna. Było karaoke. I powiem wam, że sie w życiu na żadnym weselu tak nie ubawiłam jak na tymwielki uśmiech Bo widziałam kiedyś w knajpie takie karaoke, ale głównie jakieś młode dziewczęta się produkowały. A zobaczyć swojich wujkow i ciotki śpiewające aktualne przeboje rockowe? Bezcennewielki uśmiech To jest naprawdę super pomysł na atrakcję weselną! Jeszcze nie raz popłakałam się ze śmiechu oglądając to na filmieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bandito 28 paź 2010, 0:22
    Już sobie to wyobrażam. Pewnie klimaty jak w Szansie na sukcesprzymrużenie oka Tam też jest czasami niezła polewka.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Barman na weselu