Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Orientacyjna cena wesela

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Orientacyjna cena wesela

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • koninka 28 lip 2010, 10:12
    Widzę, że jest na tym forum kilka osób, które są w trakcie przedślubnych przygotowań. Ja jestem dopiero na początku drogi, tydzień temu postanowiliśmy się pobrać i robimy takie wstępne rozeznanie. Mam pytanie z jakimi kosztami trzeba się liczyć? Jesteśmy ciekawi jakiego rzędu suma wchodzi w grę? Może wypowie sie ktoś kto jest świeżo po wszystkich wydatkach??
    Cytuj
  • aleksander_wielki 28 lip 2010, 16:22
    Ja jestem jeszcze w trakcie przygotowań, ale wstępny kosztorys jest już zrobiony. Za wesele na 100 osób wyszło nam na razie jakieś 35 tys. W tym już jest cena za suknię ślubną i mój strój. Podejrzewam, że zamkniemy się w 40 tys, bo zapewne jeszcze dojdą jakieś niespodziewane wydatki..
    Cytuj
  • mikamikap 23 sie 2010, 7:53
    Myślę że średnio za wesele na 100 osób zmieści się w 40-45 tys z wszystkimi wydatkami
    oczywiście można zawsze zrobić mniejsze wesele mniej kameralne

    zajmuję się organizacją wesel i zainteresowanym udzielę więcej szczegółów
    Monika
    Cytuj
  • natima 23 sie 2010, 8:36
    Wszystko zależy od wielości wesela. Moja przyjaciółka ostatnio robiła na niecałe 50 osób. Z tego co wiem, to całość kosztowała niecałe 20 tys. złotych. Wesele było w bardzo ładnej restauracji, jedzenie świetne, do tego poprawny następnego dnia.
    Cytuj
  • migo30 27 paź 2010, 14:26
    Koszty związane z przygotowaniem wesela na 100 osób to koszt w granicy 27-30 tysięcy .Oczywiście nie w restauracji ale na sali OSP lub innej gdzie nie ma obsługi.
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 22:28
    migo 30 za 27 000 jak to napisales w moim miescie masz restaracje, sale weselna, plus obsluga pelna ... a za remize placi sie maksymalnie 5 000 zlotych wiec podejrzewam ze cene podales na zasadzie miasta Krakow, Warszawa, Wroclaw.
    Dodatkowo na mysli miales np hotel **** to rzeczywiscie mozesz nie zmiescic sie w cenie 27 000.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum