Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy, które was rozczarowały

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy, które was rozczarowały

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • brendawalsh 28 lip 2010, 16:12
    Widziałam, że jest wątek "filmy warte obejrzenia", pomyślałam, że założę przeciwny język
    Nieraz zdarzyło mi się (po obejrzeniu zapowiedzi w kinie lub recenzji w gazecie czy od znajomych) nastawić na jakiś film, a potem strasznie rozczarować. Zachęcam Was do pisania jeśli jakiś film nie spełnił Waszych oczekiwań...

    Teraz do konkretów... w weekend oglądałam "Ile waży koń trojański", strasznie dużo fajnych opinii słyszałam, a film mnie po prostu znudził. Nie dość, że nie był śmieszny, to nawet fabuła do końca się nie trzymała przysłowiowej kupy smutny Zdecydowanie nie polecam!
    Cytuj
  • fiolka25 28 lip 2010, 17:23
    mnie zdecydowanie rozczarowały Lejdis...

    może dlatego, że tak głośno je reklamowali? no i też zapewne dlatego, że Testosteron był genialny, a Lejdis miały być do niego porównywalnejęzyk
    Cytuj
  • casinda_ebe 28 lip 2010, 17:57
    fiolka25 napisał:mnie zdecydowanie rozczarowały Lejdis...

    może dlatego, że tak głośno je reklamowali? no i też zapewne dlatego, że Testosteron był genialny, a Lejdis miały być do niego porównywalnejęzyk
    zgadzam się! Niestety Lejdis bardzo kiepsko wypada na tle Testosteronu...
    widzę, że to chyba będzie wątek pełen polskiego kina...
    mnie bardzo rozczarowała wojna polsko-ruska. Spodziewałam się, że film może być dziwny i niekonwencjonalny i byłam na to przygotowana. Książki nie czytałam, ale orientowałam się czego dotyczy. Poszłam z ciekawości, bo lubię takie "inne" filmy. Niestety film był po prostu strasznie NUDNY. Zdecydowanie za długi i przekombinowany moim zdaniem. Nawet Borys Szyc, którego uwielbiam nie uratował tego filmu.
    Cytuj
  • fiolka25 28 lip 2010, 18:54
    właśnie na wojnę się nie wybrałam, bo miałam już problem z przeczytaniem książki, tzn zabierałam się do niej dwa razy i jakoś ie poszło... ahhh, może jak przeczytam w końcu, to i film będzie sens oglądać? co myslicie?
    Cytuj
  • casinda_ebe 28 lip 2010, 21:09
    fiolka25 napisał:właśnie na wojnę się nie wybrałam, bo miałam już problem z przeczytaniem książki, tzn zabierałam się do niej dwa razy i jakoś ie poszło... ahhh, może jak przeczytam w końcu, to i film będzie sens oglądać? co myslicie?
    ja na pewno nie polecam. Szkoda czasu, jak książka Cię już dwa razy znudziła to film na pewno nic nie zmieni. nudy straszne!!!
    Cytuj
  • magdallenka 29 lip 2010, 0:43
    Co do "Wojny polsko - ruskiej" to ja też odradzam! Zgadzam się film jest bardzo nudny i strasznie przekombinowany!!! Tylko dla bardzo wytrwałych, albo po kilku głębszych, może wtedy coś się zmienia...
    Cytuj
  • darooo 29 lip 2010, 6:37
    Dziewczyny o co wam chodzi. Moim zdaniem oba filmy wcale nie były takie złe.
    Cytuj
  • casinda_ebe 29 lip 2010, 7:41
    darooo napisał:Dziewczyny o co wam chodzi. Moim zdaniem oba filmy wcale nie były takie złe.
    A które filmy masz na myśli? przymrużenie oka
    Cytuj
  • magnieszka 29 lip 2010, 10:29
    Mnie strasznie rozczarował film "Sweet November" z Charlize Theron i Keanu Reeves w rolach głównych. Nie jest to nowość, ale jakiś czas temu chyba TVN to pokazywał. Pamiętam, że wtedy strasznie chciałam oglądać, bo zaciekawiły mnie ciągłe zwiastuny. Wtedy film przegapiłam, ale ostatnio mi się przypomniał więc wypożyczyłam. No i straszne rozczarowanie! Nudny, a do tego strasznie dziwna fabuła - bardzo naciągany i niespójny... Naprawdę nie polecam, bo to strata czasu.
    Cytuj
  • Barbra67 29 lip 2010, 11:39
    Zwiastuny to często jest zbitka trzech najlepszych scen z całego filmu, który poza tym jest beznadziejnie nudny! Już nieraz sie tak nabrałam.
    Ostatnio oglądalam film pt "Bracia" z Natalie Portman i tym aktorem co grał Spidermana. spodziewałam sie (po zwiastunie oczywiście) romantycznej historii, takiego babskiego kina. A film był megadołującą historią o żołnierzu okaleczonym psychicznie, który nie potrafi sie odnaleźć w dawnej rzeczywistości. Nie tego się spodziewałam! Chociaż film ogólnie nie był kiepski, ale odradzam jako relaksujący seans na wieczórprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum