Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Uwaga na eDarling. pl

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Uwaga na eDarling. pl

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kwiatowa 27 lut 2011, 11:28
    Moja znajoma zarejestrowała się jakiś czas temu na eDarling.pl . Aby tam cokolwiek zrobić trzeba wykupić konto premium. Okazuje się, że jest ono przedłużane automatycznie i pobierane są za to opłaty.
    Chcąc z tego zrezygnować trzeba wysłać faks lub list. Tylko numer faksu jakby nie działa, a listy nie dochodzą. Z resztą trzeba je wysłać gdzieś do Niemiec na taki dziwny adres
    Affinitas GmbH
    - Dział Obsługi Klienta -
    Saarbrücker Str. 20-21
    10405 Berlin

    Miałam też ochotę się tam zarejestrować ale po tym każdemu odradzam.
    Cytuj
  • DzikiDzik 27 lut 2011, 12:10
    A coś słyszałem o tym serwisie i jego praktykach. Kiedyś były nawet reklamy w TV jak chcesz znaleźć drugą połówkę, to się zarejestruj, będzie fajnie i takie tam.
    To zdaje się taki sam przekręt jak te loterie smsowe.
    Cytuj
  • Kwiatowa 27 lut 2011, 14:57
    Moja znajoma mówiła mi, że po podaniu numeru karty kredytowej pieniądze są ściągane z konta od razu.
    Dopiero potem człowiek się dowiaduje, że tak będzie co miesiąc. A to 40 zł, czyli nie mało jak w sumie za nic.
    Najgorsze jest wypowiedzenie tej umowy, bo nawet nie zdaje się sprawy, że jakąś umowę się zawarło.
    Cytuj
  • TapMadl 27 lut 2011, 17:00
    Mozna do nich pisać na e-maila ale nie odpisują. Okres wypowiedzenia umowy to u nich 2 tygodnie o ile oczywiście ma się szczęście i wie jak wypowiedzieć umowę. Po tym terminie znowu kasa jest pobierana i tak w kółko.

    Cytuj
  • Kwiatowa 27 lut 2011, 17:31
    Na ich stronie jaki taki zapis

    "Jeśli nie wypełniliśmy zobowiązań w ramach "Gwarancji kontaktu" w okresie trwania Twojego Członkostwa Premium, prześlij do nas informację na pomoc@edarling.pl najpóźniej w terminie do 14 dni przed rozpoczęciem okresu wypowiedzenia, tj. najpóźniej 28 dni przed zakończeniem okresu trwania umowy. Przy wysyłaniu do nas wiadomości, użyj e-maila, z którego korzystasz przy logowaniu się na eDarling. Po sprawdzeniu zasadności Twojego zgłoszenia, Członkostwo Premium zostanie przedłużone o okres wymieniony w ostatniej umowie."

    Pomoc? Jak można komuś pomóc olewając jego majle?
    Cytuj
  • Zgredzik 27 lut 2011, 20:35
    Jak widzę ten eDdarling to jakaś spółka niemiecka i podlega pod tamto prawo. No to pewnie kiwają klienta jak się da. Kto zna przynajmniej choć jedną ustawę niemiecką? No właśnie raczej nikt.
    Cytuj
  • Konsument 27 lut 2011, 23:53
    Ludzie, jak jakiś serwis prosi Was o PESEL to już powinno się wam coś zaświecić. Po co im PESEL? DO weryfikacji danych, a co ja u nich kredyt biorę, to jakaś policja aby spisywać takie dane.
    Jeśli dana firma żąda już podczas rejestracji takich danych jak karta kredytowa, adres zamieszkania czy PESEL albo NIP to jedynym wyjściem jest darować sobie taki serwis i usługę.
    Cytuj
  • ArtHrabia 28 lut 2011, 0:09
    A kto by przypuszczał, że na miłości ktoś będzie chciał zrobić łatwą kasę?
    Cytuj
  • ObywatelKowalski 28 lut 2011, 1:14
    Najbardziej należy uważać na serwisy nie mające miejsca siedziby w Polsce bo na ich praktyki w Polsce nie ma się komu poskarżyć. Zawiadomienie do UOKiK skończy się fiaskiem.
    Tka właśnie jest w przypadku serwisu eDarling.pl, Be2.pl i C-Date.pl
    Końcówka .pl w domenie jest bardzo myląca, ale każdy może sobie coś takiego zarejestrować. PL nie zawsze oznacza że firma mieści się w Polsce!!!

    Cytuj
  • evKa 28 lut 2011, 7:09
    Na forumprawne.org znalazłam taki wpis (nie jeden ale wiele z tym, że ten jest bardzo interesujący)

    "Niestety portal to niewypał, skuteczność bardzo niska, codziennie dostaję nowe propozycje "partnerek" i 90% to konta widma, brak zdjęcia, opis w 2 wyrazach... Czasem trafiają się ciekawe profile ale jeszcze częściej nie ma jak się z nimi skontaktować, można wysłać sobie jedynie uśmiech i nic więcej, nie ma szans na kontakt jeśli obie strony nie kupią abonamentu przynajmniej na 1 msc, a biorąc pod uwagę że serwis oferuje marne możliwości to 35zł jest kwota jednak zbyt wygórowaną. Jednak dałem się naciągnąć, z ciekawości chciałem zobaczyć od kogo dostałem ten cholerny uśmiech i wiadomość, no i była to jakaś dziewczyna z mojego miasta, wiadomość ni w 5 ni w 9 brzmiąca mniej więcej "co słychać". Spoko, odpisałem w końcu po to wydałem 35zł. No i kontakt się urwał po tym jak odpisałem... wg mnie ktoś w obsługi portalu zakłada konta i próbuje nawiązać kontakt z nowo zarejestrowanymi użytkownikami by ich naciągnąć na kasę"..

    Adimistracja chyba się bawi w kotka i myszkę z użytkownikamki podszywając się pod innych?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum