Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ból kolana, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ból kolana

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • miniata 8 sie 2022, 19:37
    Zaczęły mi dokuczać stawy jak zaczęłam bardziej intensywnie ćwiczyć, nie chciałam rezygnować ze sportu, trochę podpytałam wśród znajomych sportowców i tak trafiłam na Flexistav Xtra, on ma solidną dawkę kolagenu, kwasu hialuronowego, glukozaminy oraz wyciągów m .in. z awokado, imbiru, zielonej herbaty
    Cytuj
  • wojnarska 28 sie 2022, 1:04
    Na takie urazy znakomicie pomaga Olejek Tulsi Madurai o smarowania. Mnie bardzo pomaga , a biegam i takie skręcenia, naciągnięcia mięśni, stawów to u mnie norma
    Cytuj
  • Ogryzka 1 paź 2022, 13:15
    Olejki to nie, ale ciekawi mnie to Flexistav. Czytam że to forma proszku do rozpuszczania w wodzie, który trzeba pić raz dziennie. Może to pomoże na moje stawy, niestety ostatnio mocno je obciążam i zaczynają się buntować.
    Cytuj
  • miloszdzban 3 paź 2022, 9:26
    Nie wiem czy to dobre rozwiązanie.. smutny Jeśli bolą stawy, kości (ból mięśni to normalna sprawa) to na twoim miejscu poszedłbym do ortopedy. Ćwiczenia mają być przyjemne nie bolesne a poza tym to może jest wina jakieś schorzenia. Bardzo dobrego ortopedę mogę Ci polecić jeśli jesteś z Łodzi albo okolic. On w klinice enel sport przyjmuję ma bardzo dobre opinie i w sumie się nie dziwię bo facet na prawdę jest konkretny.
    Cytuj
  • marg_1 19 paź 2022, 17:35
    Spróbuj ten FlexiStav Xtra, z tego co czytam, to pomógł nie tylko mi. Jest w postaci proszku do rozpuszczenia, dlatego lepiej przyswaja się niż kapsułki, no i ma aż 10 składników.
    Cytuj
  • jarzebina 31 paź 2022, 16:01
    Ja byłam u fizjoterapeuty, oprócz ćwiczeń zalecił mi właśnie Flexistav Xtra. Zaczęłam pić regularnie, jedną saszetkę dziennie i teraz naprawdę jest dużo lepiej.
    Cytuj
  • janna 31 sty 2023, 10:47
    Ja chodziłam do Radio Medica na rezonans kolana, warto zrobić takie badanie jak kolano mocno dokucza.
    Cytuj
  • DianaM 27 kwi 2024, 14:37
    Jeśli szukacie leków w dobrej cenie, to warto zajrzeć do DOZ- u nich nie było podwyżek.
    Cytuj
  • marg_1 27 kwi 2024, 16:50
    A to fakt, DOZ ma naprawdę dobre ceny, ja ostatnio kupuję tylko tam leki czy suplementy.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Sałatka do grilla
Następna: Zaparcia