Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Chlamydia pneumoniae - objawy i leczenie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Chlamydia pneumoniae - objawy i leczenie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Filiposlaw 28 mar 2011, 23:56
    Koło tygodnia, jeśli wynik dodatni to leczenie, które może troche potrwać. Na minus, to możesz mieć coś innego np. grzyba albo jesteś hipohondryczką język
    Cytuj
  • KoKoszka 29 mar 2011, 1:06
    Do powyszych objawów dodałabym jeszcze:
    - serce kołacze
    - bóle głowy
    - palenie w żołądku
    - sucha skóra
    - ogólne swędzenie ciała
    - przewlekłe zmęczenie, kompletny brak energii
    - problemy z zasnieciem
    - problemy ze skupieniem
    - otępienie
    - niepokój i ciągły stan napięcia
    - drażliwość i nerwowość
    - depresja
    Cytuj
  • marsjanin 29 mar 2011, 7:04
    Kurka, ale kicha. Generalnie to ta pneumonia wszystko wywołuje! Tych objawów full i wydaje mi się, że część z nich znalazły się nieco przypadkowo na Waszych listach, np. otępenie, co drugi człowiek jest otępiały, dom->praca, praca->dom, niezdrowe żarcie, mało snu, itd. Wg mnie trochę wymyślacie i dorabiacie ideologię. Weźcie się za siebie lepiej: ruch, zdrowe i różnorodne odżywianie i będzie OK!
    Cytuj
  • Ferdynand 29 mar 2011, 7:56
    Przestań, objawy się bardzo pokrywają u wielu ludzi. Statystyka nie klamie i jest bezlitosna, lekarze potwierdzają te informacje więc to nie tylko lista objawów nie-lekarzy.
    Cytuj
  • Halma60 29 mar 2011, 11:15
    Pamiętajcie o jednym. Leczy się to długo, i jeśli lekarz tak planuje leczenie, to świadczy o jego profesjonalizmie, a nie jego braku.
    Cytuj
  • KoKoszka 29 mar 2011, 14:19
    Jeszcze jedna ważna sprawa, podczas leczenia zalecane jest przyjmowanie suplementów diety przyspieszających regenerację tkanek po chlamydii. Zalecane są: kwas foliowy, witamina C, witamina D, L-Karnityna, selen i magnez.
    Cytuj
  • emgielka 12 cze 2013, 14:06
    Może Centrum Rozwoju Psychologicznego ? Korzystałam kiedyś z ich usług i bardzo mi pomogli.
    Cytuj
  • albertzostaw 2 lip 2013, 21:32
    zott napisał:Jeśli podczas leczenia będziesz potrzebować kontaktu z psychologiem to polecam. Pani Joanna pracuje z kobietami w okresie rozrodczym, zmagającymi się z problemem podjęcia decyzji o ciąży, wychowaniu dziecka, czy dalszej aktywności zawodowej.
    kto przy leczeniu gardla i niezytu nosa potrzebuje psychologa? Chyba pomyliliscie tematy...

    ja mam takie objawy:
    Katar ktory utrzymuje sie juz dosc dluga bo kilka miesiecy, bezsennosc, stres - czy to tez sa objawy chlamydii? I najwazoniejsze, tu na forum piszecie, ze chlamydia zaraz sie droga kropelkowa... a nie jest to czasem choroba weneryczna?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wypadanie włosów