Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 16  
  • Zoe87 22 mar 2011, 0:18
    Czy wiecie co może być przyczyną wypadania włosów? Od jakiegoś czasu strasznie mi lecą, mam wrażenie, że coraz więcej, w każdym razie widać już golym okiem, że fryzura zrobiła się cieńsza. Przeraża mnie to, boję się, że wkrótce zostanę łysasmutny
    Cytuj
  • Barbra67 22 mar 2011, 0:37
    Na pewno brak witamin może być przyczyną, zaburzenia hormonalne również. Jeśli sytuacja jest poważna to chyba najlepiej pójść do lekarza...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 22 mar 2011, 1:59
    A do jakiego lekarza z tym się zwrócić? Pytam, bo niestety zauważyłam u siebie podobny problemsmutny Na razie kupilam sobie witaminy w tabletkach i szampon z witaminami, ale poki co nie widzę poprawy.
    Cytuj
  • KoKoszka 22 mar 2011, 6:32
    To naturalne, że wlosy wypadają. Mają swój cykl życia i cały czas rosną nam nowe, a stare wypadają. Może Wam się wydaje, że za dużo ich leci? Ja czasem mam wrażenie, że przerzedzaja mi się wlosy, ale to jest chwilowe, jakiś czas później wszystko wraca do normy, czyli nowe nie zdążą urosnąć zanim wypadną stareuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 22 mar 2011, 7:12
    becia_koronczarka napisał:A do jakiego lekarza z tym się zwrócić? Pytam, bo niestety zauważyłam u siebie podobny problemsmutny Na razie kupilam sobie witaminy w tabletkach i szampon z witaminami, ale poki co nie widzę poprawy.
    Zacząć na pewno od dermatologa, może będzie też potrzebna wizyta u endokrynologa, który zleci zbadanie poziomu hormonów.
    Cytuj
  • Lorelei 22 mar 2011, 8:13
    Vichy ma w swojej ofercie szampon z takim specjalnym składnikiem...oj oj, ale nie pamiętam jego nazwy. W aptece na pewno Ci podpowiedzą. Mnie on pomógł bardzouśmiech
    Cytuj
  • Cloudy 22 mar 2011, 9:44
    Ten składnik to aminexil. Też tego próbowałam, ale u mnie efekt był średni. O wiele lepsza była kuracja w ampułkach, tylko że droga niestety, bo okolo 150 zł. Kilka lat temu to stosowałam, nie wiem czy to jeszcze można dostać. Teraz profilaktycznie stosuje czasem maskę z rzepy i nafte kosmetyczną, Bogu dzięki problem nie wraca.
    Cytuj
  • Zoe87 22 mar 2011, 13:12
    Oczywiście, wiem, że włosy naturalnie wypadają w jakimś stopniu. Tylko że u mnie jakby nie widać tych nowych, a wypada znacznie więcej niż normasmutny Myję włosy codziennie i na płacz mi się zbiera jak widze całe garście zmierzające do odpływu... Musze to jak najszybciej powstrzymać.
    Cytuj
  • Blueberry28 22 mar 2011, 13:32
    Wypadanie włosów może być spowodowane chorobą tarczycy, tak bylo w moim przypadku. Koniecznie zbadaj sobie hormony.
    Cytuj
  • Trix74 22 mar 2011, 13:48
    A mnie wypadały włosy ze stresusmutny Miałam taki czarny okres w życiu, że nawet tego nie zauważyłam sama, dopiero bliskie osoby mi powiedziały i zdałam sobie sprawę jakie spustoszenie robią te zszargane nerwy w moim ciele. Zaczęłam kurację od środków uspokajających, włosy zaczęły odrastać dlugo po tym jak wzmocniłam cały organizm.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 16  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum