Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co jeść karmiąc piersią?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co jeść karmiąc piersią?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • 30m1n1k4 4 lis 2010, 22:51
    W styczniu zostane mamą i chcialabym karmic piersia, ale nie wiem co powinnam jeść żeby nie zaszkodzić maleństwu. Czy moge liczyć na jakies dobre rady? A może powinnam sie poradzić lekarza? Tylko nie wiem jakiego?
    Cytuj
  • Eli2010 5 lis 2010, 0:50
    Ja miałam bardzo restrykcyjna dietę na początku, bo moja dziecina cierpiała na straszliwe kolki. Jadlam tylko chleb z masłem, gotowane chude mieso i gotowana marchewkę. Później stopniowo wracałam do normalnego jedzenia, ale przez pierwsze 3 miesiące to tylko to...
    Cytuj
  • 30m1n1k4 5 lis 2010, 8:35
    Ojejku to faktycznie wyzwanieuśmiech No ale nic, jak trzeba bedzie to wytrzymam, chcę karmić piersia, wszyscy mówią, że to takie zdrowe. A kto Ci doradził taka dietkę? Lekarz?
    Cytuj
  • KoKoszka 5 lis 2010, 12:09
    Ale nie kazda mama karmiąca musi sie tak ograniczać. Ja jadlam w zasadzie wszystko i moje dzieci nie miały z tym problemuuśmiech Tylko wszystko oczywiscie z umiarem i nie mieszac za bardzo, jakby były jakieś problemy z brzuszkiem malucha to zeby moc zaobserwować co moglo mu zaszkodzić.
    Cytuj
  • Eli2010 5 lis 2010, 14:14
    30m1n1k4 napisał:Ojejku to faktycznie wyzwanieuśmiech No ale nic, jak trzeba bedzie to wytrzymam, chcę karmić piersia, wszyscy mówią, że to takie zdrowe. A kto Ci doradził taka dietkę? Lekarz?
    U nas lekarz pediatra wyeliminowal prawie wszystko z mego jadłospisuuśmiech Bo mała wciąż miała problemy z brzuszkiem. To wynikalo z niedojrzalości jej układu pokamowego, więc z czasem bylo coraz lepiej i mamusia mogła sobie na coraz więcej pozwolićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ronjaa 5 lis 2010, 16:02
    Mnie doradzała w tej kwestii polożna srodowiskowa. Trafiłam na taką zyciową babkę, poradziła mi zebym jadła normalnie tylko osobno wprowadzała do diety nowe rzeczy żeby sie upewnić, że nie uczulaja. No i oczywiście żeby nie jeść potraw ciężkostrawnych, smażonych i tłustych ani wzdymajacych, jak kapusta czy groch. Ale nawet kawę moglam pić. A jak dziecko przesypiało kilka godzin to tuż po karmieniu pijałam kieliszek winka. Do następnego karmienia zdążył się ulotnićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • D3niCle0 5 lis 2010, 17:44
    Mój synek też miał kolki, chociaż jadłam ciągle kaszkę mannę i chleb z maslem, gotowanego indyka z jabłkiem. Potem się okazało, że miał skazę białkową i to przez te kaszki... moim zdaniem lepiej jeść normalnie na początku tylko lekkostrawnie, jak będzie problem to pojawi sie wysypka albo ból brzuszka i wiadomo, ze wtedy trzeba zmienić dietę.
    Cytuj
  • reniamis 8 lis 2010, 23:30
    uśmiech Drogie mamy w diecie matki karmiącej piersią można jeść prawie wszystko oprócz: grochu, kapusty, czosnku i cebuli, smutny , pozostałe produkty jemy normalnie, bez przesady i zasadą jest aby jeść codziennie co innego. Pozdrawiam i życze smacznego uśmiech
    Cytuj
  • 30m1n1k4 8 lis 2010, 23:30
    No właśnie tych kolek się boimy. I alergii. Ale bez porannej kawki to ja sobie życia nie wyobrażam... póki coprzymrużenie oka Zobaczymy jak będzie.
    Cytuj
  • Meggi85 25 maj 2014, 18:31
    A ja w czasie ciązy jadłam wszystko i potem jak urodziłam tak samo i moj synek nie miał kolek. Jak się maly organizm jeszcze w brzuchu mamy przyzwyczai to potem jest mniejsze prawdopodobienstwo problemow.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum