Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak bezpiecznie i skutecznie powiększyć usta?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak bezpiecznie i skutecznie powiększyć usta?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Cloudy 2 lis 2010, 14:10
    Mam pytanie - takie jak w temacie tego wątku. Marzę o większych ustach, nie jak Angelina Jolie, ale chociaż trochę więszkych, bo moje wyglądaja jak linijkasmutny Szukam opinii kogos, kto się zna na tym albo skorzystał z takiego zabiegu i może się podzielić opinią...
    Cytuj
  • Zoe87 2 lis 2010, 16:27
    Witaj cloudy. Ja nie powiększałam, ale chciałam przestrzec przed zabiegiem polegającym na wstrzyknięciu żeli z kolagenem. Moja koleżanka sobie zrobiła takie coś kilka lat temu i dość się naoglądałam jej cierpień! Na początku była zadowolona, choć też nie do końca, bo kształt był nie taki jak chciała, ponoc trudno uzyskać ładny kształt. Niestety po kilku latach ten żel zaczął jakby żyć własnym życiem, przemiszczać się w środku ust i tworzyły się jakieś guzki, wygladało to odrażająco i dziewczyna cierpiała fizycznie i psychicznie! A potem czekała ją interwencja chirurga, co teponoc było dla niej koszmarne, musieli jej tam dłubać. I cały efekt na nic! Już nie wspomnę ile to kosztowało. Ale ona na pewno nigdy by już sobie czegoś takeigo nie zrobiła!
    Cytuj
  • latynowska8 2 lis 2010, 18:25
    A gdzie koleżanka robiła ten zabieg? Może trafiła po prostu na jakiegoś partacza i tyle, ale to się moze zdarzyć wszędzie. Ja przyznam, że też wypełniałam usta i z efektu byłam bardzo zadowolona. Mam w ustach 4ml preparatu Aquamid, efekt bardzo naturalny, ale nie od razu tak bylo. Musiały minąc 2-3 tygodnie i doczekałam się wymarzonego efektuuśmiech I jestem zdania, że jak ktoś nie może się pogodzić z jakimś mankamentem swojego wyglądu to powinien jak najbardziej skorzystać z pomocy specjalistów.
    Cytuj
  • caipirinha 2 lis 2010, 19:50
    Również chciałabym mieć nieco większe i bardziej zmysłowe usta, ale póki co nie odważyłabym się na bardziaj inwazyjne metody niż powiększający błyszczykuśmiech A one dają całiem zadowalający efekt, np CityLips.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 2 lis 2010, 20:36
    Ja zużyłam już kilka błyszczyków najlepszy jak dla mnie był Yvez Rocher, ale nie oszukujmy się, żaden blyszczyk nie da takiego efektu jak zabieg! To oczywiście tylko w reklamie może tak wyglądać.
    Cytuj
  • latynowska8 2 lis 2010, 22:10
    Jak ktoś nie oczekuje, że będzie mieć dwa razy większe usta to błyszczyk jest dobrym rozwiązaniem, ale efekt będzie naprawdę delikatny. Jeśli ktoś ma naprawde wąziutkie usta, to tylko zabieg go usatysfakcjonuje. Jest kilka metod, można sobie wybrać najbardziej odpowiednią, ale to najlepiej z lekarzem już o tym rozmawiać.
    Cytuj
  • D3niCle0 3 lis 2010, 1:02
    Tylko nie każdy się czuje komfortowo z podrażnonymi wargami, a tak właśnie działaja tego typu kosmetyki. Ja nie mogę tego znieść. Za każdym razem musiałam zmywac to z ust po pięciu minutach! I nie widziałam specjalnie w lustrze żeby były wieksze wargi, chociąz mialam uczucie jakby mi usta osy pocięłyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 3 lis 2010, 6:33
    U mnie dziala to całkiem ok, chociaż nie wiem jakby było z tańszym blyszczykiem, bo ten do najtańszych nie należał. Ale wargi są wyraźnie nabrzmiałe, a przez to wieksze... A ten efekt mrowienia owszem, może byc troche drażniący, ale czuć to tylko przez kilka chwil. Moim zdaniem efekt jest tego wartuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 3 lis 2010, 10:17
    Ja też jestem fanką powiększających błyszczyków, lepsze to niż jakieś operacje i wkłuwanie igły w usat brrrskrzywienie
    Chociaz rozumiem, że można się zdecydować jeśli kobieta ma naprawdę wąskie usta, widziałam takie, których prawie wręcz nie było widać.
    Cytuj
  • nouv88 3 lis 2010, 12:20
    Ja właśnie chciałam zafundowac mojej mamie taki zabieg... zawsze miała dośc wąskie wargi, ale z wiekiem jej sie tak jakos zapadły i prawie ich nie widać... myślałam o zabiegu restylan, ale też szukam opinii jeszcze na te temat. Musze ją przekonać, bo na pewno będzie się opieraćprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum