Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co myślicie o warkoczykach?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o warkoczykach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Eli2010 5 paź 2010, 22:11
    Umówiłam się ze znajomą fryzjerką na robienie warkoczyków... będę miala wplecione kolorowe sznureczki i będą dłuższe od moich włosów. Jestem strasznie podekscytowana, zawsze miałam taką "grzeczną" fryzuręprzymrużenie oka Chciałam zapytać czy któraś z Was miała coś takiego? Co o tym sądzicie?

    Cytuj
  • becia_koronczarka 5 paź 2010, 22:48
    Mnie się zawsze bardzo podobały warkoczyki... ale sam bym sobie nigdy ich nie zrobiła. Uważam, że to nie każdemu pasuje, chybabym dziwnie wyglądałaprzymrużenie oka Słyszałam też, że długo nie rozplatane warkoczyki niszczą włosy.
    Cytuj
  • Hunny8 5 paź 2010, 23:09
    Warkoczyki sa extra! Sama chcę sobie zrobić i też takie ze sznureczkami, ale dopiero w przyszłym roku... U mnie w szkole od razu dziwnie by na mnie patrzyli, a w tym roku matura, wolę nie ryzykowaćprzymrużenie oka Za to jak wszystko pójdzie dobrze... zaszalejęuśmiech Daj znać jak wyszły Twojeuśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 6 paź 2010, 0:51
    Mam nadzieję, że dobrze się zastanowiłaś... warkoczyki wyglądają fantastycznie, na pewno są wyjątkową ozdobą i pozwalaja się wyróżniać w tłumie, ale... mam dwa aleprzymrużenie oka Po pierwsze z tym wyróżnianiem to nie zawsze może być wygodne, no ale zalezy kto co robi w życiu, u mie w pracy to nie byłoby mile widziane. Po drugie kiedyś pewnie będziesz chciała zmienić "fryzurę" i musisz liczyc się z tym, że trzeba będzie ściąć włoski na króciutkouśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 6 paź 2010, 7:28
    Niekoniecznie trzeba ścinać włosy. Fryzjerka powiedziała, że jeśli nie są zniszczone wystarczy je tylko skrócić. Ja mam raczej mocne włosy, więc sie nie obawiamuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 6 paź 2010, 8:36
    Moja kumpela miała warkoczyki i zdjęła je po dwóch miesiącach, włosy nie wyglądały gorzej niż przed zrobieniem warkoczyków. Trzeba było tylko podciąc zniszczone końcówki. Ale nic się jej włosom nie stałouśmiech
    Cytuj
  • panchita 6 paź 2010, 9:07
    Najgorsze są doczepiane warkoczyki, spawane z włosami, więc uważaj z tym przedłużaniem. Jak się długo nosi to ścięcie włosów może być konieczne. Wplatana włóczka lub mulina też obciąża włos, ale nie jest groźnaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Gaik 6 paź 2010, 9:37
    Ja kiedyś miałam warkoczyki przez pół roku. Mam cienkie włosy, po doczepieniu wyszły cienkie, dlugie i gęste warkoczyki. Na początku wyglądały średnio, bo warkoczyki odstawały od skóry. Muszą się troche uklepać, potem były superuśmiech Myłam je normalnym szamponem tylko strasznie długo schły! Ale było lato wiec mi to nie przeszkadzało. Włosy wygladaly super, te doplatane są sztuczne, ale nie czuje sie tego. Moje były troche za długie, własne włosy nieco ucierpiały, ale wystarczyło trochę podciać i doszły do siebieprzymrużenie oka Warkoczyki sa swietneuśmiech Tylko nie ma co szaleć z długością zwłaszcza jeśli sie ma deliaktne włosy jak ja... Ale to były fajne czasyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • yellowphone 6 paź 2010, 12:25
    Lorelei napisał:Mam nadzieję, że dobrze się zastanowiłaś... warkoczyki wyglądają fantastycznie, na pewno są wyjątkową ozdobą i pozwalaja się wyróżniać w tłumie, ale... mam dwa aleprzymrużenie oka Po pierwsze z tym wyróżnianiem to nie zawsze może być wygodne, no ale zalezy kto co robi w życiu, u mie w pracy to nie byłoby mile widziane. Po drugie kiedyś pewnie będziesz chciała zmienić "fryzurę" i musisz liczyc się z tym, że trzeba będzie ściąć włoski na króciutkouśmiech
    Z tym wyróżnianiem to fakt, w naszej polskiej rzeczywistości jak ktoś się wyróżnia to jest podejrzany - zdaniem niektórych. Raz jechałam z koleżanką, która ma dredy. W pociagu jakieś babcie zaczęły szeptać z konduktorem... okazało się, że domagały się żeby nas wyrzucił z pociągu! dodam, że dredy to jedyne co mogły nam zarzucićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 6 paź 2010, 12:53
    Warkoczyki są śliczneuśmiech Chciałam sobie zrobić, ale jakoś nigdy się nie udało, a teraz to już nie wypada... bo praca... ale żałujęuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum