Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o chemicznym prostowaniu włosów?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o chemicznym prostowaniu włosów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Sissi87 6 paź 2010, 18:22
    Dziewczyny czy któraś z Was robiła sobie zabieg chemicznego prostowania włosów? Chciałabym spróbować, bo nie cierpię swoich dziwnych włosów, ni to kręcone, nie falowaneskrzywienie nie wiadomo jakie, żyją swoim życiemprzymrużenie oka Myślałam o zabiegu na płynie prostującym, ale obawiam się, że mi to zniszczy włosy... chciałabym zapytać kogoś kto próbował czy jest zadowolonyuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 6 paź 2010, 19:53
    Ja się pytałam swego czasu u fryzjeira, powiedział mi koleś, że nie będzie mnie oszukiwałprzymrużenie oka Dostępne teraz preparaty są o wiele lepsze niż kiedyś, ale to wciąż chemia, która po prostu łamie strukturę włosa (tak to działa) Więc wolę już moją prostownicę, nie używam jej codziennie, więc aż tak nie szkodzi moim włosom...
    Cytuj
  • Blueberry28 6 paź 2010, 20:55
    Jeśli nie użwasz codziennie to na pewno lepiej prostownicą... Ja mam włosy nie kręcone, ale jakby pofalowane, odstają we wszystkie strony i też myślę o wyprostowaniu ich w salonie. Myślę o chi transformation solution farouka. Może ktoś miał już tym prostowanie i zechce się podzielić wrażeniamiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • latynowska8 7 paź 2010, 0:26
    Miałam kiedyś prostowane preparatem firmy Goldwell. Na początku efekt był bardzo ładny, ale takie zabiegi dość mocno wysuszają włosy (mimo odżywek) i w zasadzie po kilku tygodniach było gorzej niż przed prostowaniem, moje włosy przypominaly siano i nic nie dało się z nimi zrobić:/
    Cytuj
  • Sissi87 7 paź 2010, 7:04
    latynowska8 napisał:moje włosy przypominaly siano i nic nie dało się z nimi zrobićskrzywienie
    Moje włosy też tak wyglądają, ale myślę sobie, że po takim zabiegu nie będe używać prostownicy, więc gorzej chyba nie moze być... teraz codziennie je prostuję, musze myć włosy tak często i są naprawde biedne.
    Cytuj
  • latynowska8 7 paź 2010, 8:12
    Ale nie łudź się, po prostowaniu chemicznym będziesz i tak musiała po umyciu je ułożyć. Tyle, że idzie o wiele łatwiej i efekt się utrzymuje lepiej. Moje po prostownicy w kilka godzin znów zaczynają się wymykac spod kontroliprzymrużenie oka
    Cytuj
  • franusia 7 paź 2010, 8:45
    Ale może za to nie trzeba będzie myć ich aż tak często, jeśli troszkę się przesuszą tak jak po trwałejuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 7 paź 2010, 9:38
    A czy wiecie ile kosztuje taki zabieg? Ja też mam lekko pofalowane włosy, które nie chcą się ładnie ułozyć, zastanawiam sie czy opłaca się na takie robić prostowanie...
    Cytuj
  • Sissi87 7 paź 2010, 13:10
    Kurcze... tak się zastanawiam, z jednej strony obawiam się troszkę o skutki no i tanie to nie jest (od 300 zł) ale... z drugiej strony jak patrzę na efekty...


    Cytuj
  • Aurelka 7 paź 2010, 13:26
    WoW ale superuśmiech Jak na te fotki patrzę to też jestem już prawie zdecydowanaprzymrużenie oka Niesamowite! Pytanie tylko na jak długo wystarcza takie prostowanie?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum