Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja cukrowa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja cukrowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • kika75 11 gru 2011, 23:49
    depilacja pastą cukrową wykonuje go salon futuro wawie czy warto iść na taką depilację?
    Cytuj
  • BIOMAART 7 lut 2012, 21:02     (ostatnio zmieniony przez autora 7 lut 2012, 22:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie tylko ten salon wykonuje tę depilację. Ja akurat stosuję u siebie i wykonuję swoim klientkom i klientom depilację pastą cukrową "Alexandria Professional". Początki były trudne, ale... Proponowałam depilację 1 pachy lub łydki woskiem, a 2. właśnie pastą cukrową. Żadna z osób nie została przy wosku - wszystkie przeszły na "cukrowanie", ale uwaga: nie dajcie się skusić na pasty wytwarzane domowym sposobem lub jakieś tanie pasty nie wiadomo skąd - uraz gwarantowany język
    BIOMAART
    Cytuj
  • Gmarcin 10 lut 2012, 12:11
    Ile taki zabieg kosztuje? Nie wyjdzie taniej i szybciej zakupić po prostu golarki damskie i z nich korzystać? Dziewczyna gdzieś usłyszała o tej depilacji i teraz gada o niej i gada...
    Cytuj
  • BIOMAART 15 lut 2012, 7:00     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2012, 11:05, w całości zmieniany 2 razy)
    Nie złość się na swoją dziewczynę... Golarka jest jakimś rozwiązaniem, ale... cukrowanie też ma wiele zalet:
    - cały włos jest wyciągany z kierunkiem swego wzrostu, a nie jak przy woskach bardzo często urywany i wyrywany "pod włos";
    - niektórym osobom po goleniu tworzy się tzw. "gęsia" skóra, po cukrowaniu nie zdarzyło się, aby któraś z klientek odniosła takie wrażenie;
    - cukrowanie rzadko sprawia by włosy wrastały pod skórę - przy goleniu i depilacji woskiem zdarza się to często;
    - jeśli wyciągniesz włos w fazie wzrostu, tzw. anagenie, jego odtwarzanie trwa bardzo długo - porównywalnie do dep. laserowej;
    - w związku z tym, że włos jest wyciągany cały - depilacja wystarcza na dłużej (jakieś 2 tyg. w porównaniu do wosku);
    - pasta przykleja się tylko do martwych wytworów skóry (włosów i naskórka), więc "zdarcie skóry" nam nie grozi;
    - już godzinę po depilacji bardzo często nie ma po niej śladu (nie ma zaczerwienienia, stanów zapalnych itp.)
    - im większą powierzchnię ciała depilujesz, tym wychodzi taniej (ta sama porcja pasty jest wykorzystywana do depilacji poszczególnych stref...np.: pachy+ łydki+ bikini) chociaż zazwyczaj cukrowanie jest 2x droższe niż depilacja woskiem i dłużej trwa.
    Ja już od 2 lat pracuję na pastach "Alexandria Professional...Wczoraj testowałam pastę o nazwie "HALAWA" i też mam o niej dobre zdanie, chociaż brakuje mi w zestawie z nią środków pomocniczych typu talk, tonik, lotion czy zmywacz. Dla większości to szczegół, którym nie warto sobie zawracać głowy, ale to właśnie te szczegóły rzutują na cenę zabiegu, a ich brak odbija się później na kondycji skóry - zwłaszcza dojrzałej.
    W wolnej chwili opiszę dokładniej zalety i wady cukrowania w dziale "Artykuły", ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, to z przyjemnością jako praktyk na nie odpowiem.

    BIOMAART WARSZAWA - depilacja pasta cukrową i woskiem, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, masaże
    Cytuj
  • pytajnik 24 lut 2012, 10:11
    Dobry depilator to koczt około 400 zł, a depilacja cukrowa kosztuje około 60 zł z pachy i okolice bikini i 100 za łydki
    Cytuj
  • BIOMAART 2 mar 2012, 6:09     (ostatnio zmieniony przez autora 2 mar 2012, 6:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Hmmmm... zapraszam do siebie - wydepiluję jedną pachę i jedną łydkę bezpłatnie, Przekonasz się jaka jest różnica (poza ceną) między cukrowaniem, a depilatorem... nawet tym dobrej klasy przymrużenie oka

    BIOMAART WARSZAWA - depilacja pasta cukrową i woskiem, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, masaże
    Cytuj
  • paramumik 17 maj 2012, 15:16
    Ja osobiście uwielbiam zabiegi domowe wykonywane naturalnymi metodami. Oczywiście własnoręcznie robione kosmetyki mogą bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Dlatego podobnie jak w przypadku wspomnianej tutaj depilacji lepiej kupić naturalne kosmetyki w sklepie. Z własnych doświadczeń mogę polecić Yves Rocher: Sprzedaż kosmetyków mają dosyć dobrze rozwiązaną, a dostawa praktycznie w mgnieniu oka uśmiech
    Cytuj
  • pomadka 29 maj 2012, 11:29
    byłam na kilku zabiegach z depilacji cukrowej i faktycznie jest bardzo dobrym sposobem na to, żeby pozbyć się nadmiernego owłosienia. Ale powiem, że najlepszym dla mnie sposobem, żeby się pozbyć włosów jest depilacja laserowa. Sama przymierzam się do tego, żeby udać się na taki zabieg do Studia Laser. Tylko się tak zastanawiam, czy nie jest za późno?? Bo wiem, że raczej nie powinno się wykonywać tego zabiegu w lecie.
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 13:19
    A ile kosztuje depilacja laserowa za poszczególne partie ciała?
    Cytuj
  • styxia 7 sie 2012, 19:10
    Są różne sposoby depilacji, a moim zdaniem depilacja pastą cukrową jest jednym z lepszych - łamie się mniej włosków przy wyrywaniu, efekt jest bardziej trwały a sama depilacja mniej bolesna. Ja osobiście testuję na sobie różne metody - pomysły czerpię z tej strony o depilacji. Warto poczytać, można się sporo dowiedzieć i znaleźć sposób, który okaże się skuteczniejszy od aktualnie stosowanego.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: zabieg-nowość