Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja cukrowa, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja cukrowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 3 sty 2013, 11:55
    Z depilacji korzystam w Beauty Center Józefów, pod Warszawą. Kiedyś bawiłam się w to również sama, ale tak naprawdę nie przynosiło to trwałych efektów. Jako że depilacja rozpoczyna się u nich od 10 zeta, to nie widzę sensu zajmowania się tym samodzielnie - strata czasu. Lepiej po prostu iść do salonu.
    Cytuj
  • pistacja 3 sty 2013, 13:08     (ostatnio zmieniony przez autora 3 sty 2013, 13:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Z pasty cukrowej jeszcze nigdy nie korzystałam, ale dołączam do zwolenników depilacji laserowej. To duża wygoda nie musieć golić wybranych części ciała nawet do kilku lat. U mnie efekt widoczny jest jak na razie od roku, więc jak najbardziej polecam.
    Cytuj
  • 16 lip 2013, 15:39
    Bardzo dużo salonów ma w swojej ofercie depilacje cukrową. Ja byłam na niej raz – i powiem Wam, że depilacja pach i nóg jeszcze nigdy nie była tak bolesna! To był w sumie mój pierwszy i ostatni raz z depilacją cukrową. Na razie pozostanę przy depilatorze.
    Cytuj
  • Cocochoupette 17 lip 2013, 9:23
    Jest dobra, ale niestety "na zimno" więc bardziej bolesna od wosku na ciepło. Tak czy inaczej, używam w kryzysie, fajna, naturalna metoda, dzięki za linka. uśmiech

    Cytuj
  • pomadka 2 maj 2014, 13:18
    ja korzystałam i też byłam zadowolona, ale jak chcemy mieć fajne efekty to po pierwsze trzeba się wybrać do specjalisty, po drugie, osoba, co robi taki zabieg musi się na tym dobrze znać. Ale jeśli chodzi o depilację to moim zdaniem najlepszy sposób, żeby mieć gładkie ciało jest depilacja laserowa
    Cytuj
  • Kotsu 2 cze 2014, 11:23
    Ja chyba niedługo wybiorę się na depilację laserową.
    Cytuj
  • Meggi85 25 cze 2014, 10:16
    Ja depiluje się w domu woskiem. Mam z Veet taką maszynkę elektryczną Easy Wax i mogę sobie spokojnie w domu robić depilację. Fajna sprawa, bo urządzenie dba o to, żeby wosk był odpowiedniej temperatury, do tego paski są wielokrotnego użytku, a wosk dobrej jakości, bo nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Nie wiem czy probowaliście, ale warto więc polecam.
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 10:31
    Robiłam przed śłubem i byłam zadowolona, przede wszystkim mniej bolało niż wosk.
    Musiała bym kiedyś w domu spróbować
    Cytuj
  • Meggi85 4 lip 2014, 8:39
    Ja akurat cukrowo nie próbowalam jak mam być szczera, ale tak mi się wodkowanie w domu tym Veet spodobało, że już przy tym na pewno zostanę. Ból jest, ale niewielki, no i wosk zawsze ma odpowiednia temperature. Genialna sprawa i co fajne latem, kiedy depilujemy się cześciej taka depilacja woskiem wystarcza na dlugo.
    Cytuj
  • ZoHaHa 4 lip 2014, 10:27
    Meggi85 napisał:Ja akurat cukrowo nie próbowalam jak mam być szczera, ale tak mi się wodkowanie w domu tym Veet spodobało, że już przy tym na pewno zostanę. Ból jest, ale niewielki, no i wosk zawsze ma odpowiednia temperature. Genialna sprawa i co fajne latem, kiedy depilujemy się cześciej taka depilacja woskiem wystarcza na dlugo.
    A jak to jest z tym woskiem? Nie ma niebezpieczeństwa że temperatura będzie wyższa niż powinna? Czy taka depilacja w domu może nieść za sobą jakieś konsekwencje gdy dopiero ze tak powiem uczymy się depilacji woskiem, jest czego się obawiać czy to całkowicie bezpieczne? Bo szczerze korci mnie żeby spróbować samemu ale trochę się boję przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: zabieg-nowość