Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Domowe sposoby na alergie.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Domowe sposoby na alergie.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • julitta 11 cze 2012, 12:06
    Czy da się jakoś samemu zaleczyć alergię? Nie chcę latać po lekarzach bo mam w sumie tylko katar, a leki bez recepty pomagają jak się je bierze a można tylko kilka dni... jakaś homeopatia może, inhalacje?
    Cytuj
  • marakujka 12 cze 2012, 21:04
    Jak dla mnie to jedynym rozwiązaniem jest usunięcie alergenuuśmiech
    Cytuj
  • brygida39 12 cze 2012, 23:51
    Po prostu nie zwracaj uwagi na to,że masz ten katar. Skoro już pomału Ci przechodzi.. wiosna też niedługo minie więc nie masz się czym przejmować.
    Samemu ciężko jest zwalczyć, przerabiałam to nie raz, ale może z dnia na dzień ktoś znajdzie jakiś pomysł - cud.
    Cytuj
  • Czakalaka 13 cze 2012, 10:10
    marakujka napisał:Jak dla mnie to jedynym rozwiązaniem jest usunięcie alergenuuśmiech
    No to nie jest akurat taka łatwa sprawa, zwłaszcza jeśli chodzi o alergię na pyłki, bo trzeba by z domu nie wychodzić i okien nie otwierać przymrużenie oka
    Tutaj masz ciekawy artykuł na temat alergii, w którym znajdziesz wiele cennych informacji -
    Cytuj
  • marakujka 13 cze 2012, 17:06
    No tak, masz rację, jeśli chodzi o pyłki. Ale może być uczulona też na jedzenie, kwiatek z domu, proszek albo coś innego. Teraz to wszystko uczula i każdego w każdym wieku. Kiedyś jakoś się nie słyszało o tym. W sumię dobrą stronkę podrzuciłaś, też zajrzałamuśmiech
    Cytuj
  • alka7 13 cze 2012, 19:49
    Teraz rzeczywiście alergie są bardzo powszechne,ale można ją leczyć.A zaczyna się to często właśnie od zwykłego kataru,który trwa i trwa i się nie kończy.W takim momencie od razu należy iść do lekarza i skieruje Was na testy alergiczne.Moja siostra jest uczulona na nikiel także wiem jak to działauśmiech
    Cytuj
  • janusz611 14 cze 2012, 20:13
    Witam . walczyłem z alergią przez 8 lat i powiem szczerze leczenie nie przynosiło oczekiwanych efektów ,co rok pylenie było dla mnie koszmarem .Dopiero po zastosowaniu dobrych ziół alergia minęła bezpowrotnie
    Cytuj
  • fas24 21 cze 2012, 10:21     (ostatnio zmieniony przez autora 21 cze 2012, 10:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja osobiście średnio wierzę w leki homeopatyczne. Dla mnie to trochę zbyt naciągane, ale jeśli nie
    pomagają takie normalne leki, to myślę, że nie zaszkodzi spróbować homeopatii. Osobiście tez
    słyszałam, że ponoć dobrze dobrane zioła potrafią zdziałać cuda, ale nie powiem Ci jakie, ponieważ
    po prostu nie pamiętam, a sama nigdy nie próbowałam leczyć się w ten sposób…
    Cytuj
  • aniechto 21 cze 2012, 11:21
    Można sobie ulżyć stosując w pokoju nawilżacz powietrza. Zapewnia spokojny sen bo nawilża i oczyszcza powietrze. Przy wyborze jednak trzeba zwrócić do jakich maksymalnych powierzchni jest przeznaczony.
    Cytuj
  • Mikolajewicz 21 cze 2012, 14:32     (ostatnio zmieniony przez autora 21 cze 2012, 14:32, w całości zmieniany 1 raz)
    dla mnie jedynym rozwiązaniem są leki antyalergiczne, bo nic innego już kompletnie na mnie nie
    działa. na dodatek te bez recepty też kija dają i tylko jak mi lekarz przepisze coś mocniejszego to
    mogęliczyć, że mi jakoś pomoże
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum