Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Domowe sposoby na alergie., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Domowe sposoby na alergie.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Miniu30 27 cze 2012, 12:42     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2012, 13:06, w całości zmieniany 2 razy)
    aa no i jeszcze chusteczka nawilżona Amolem przy twarzy bardzo mi pomaga przymrużenie oka
    Cytuj
  • Miniu30 27 cze 2012, 12:52
    Alergia to ciężka sprawa, zwłaszcza o tej porze, kiedy jest ciepło i wszystkiego jest więcej. Zależy na co jest się uczulonym, jeżeli na pyłki, no to najlepiej nie otwierać okien, jeżeli na kurz to wiadomo...sprzątać przymrużenie oka Chociaż dla mnie najgorsze było, jak rano budziłam się spuchnięta praktycznie nie mogąc oddychać. Leki lekami, ale ile można łykać tych leków? Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce i też zaczęłam szukać mniej medycznych sposobów. Przede wszystkim zmieniłam sobie moją puchową kołdrę, na posciel dla alergikow Kupiłam ją nawet w dosyć przystępnej cenie. Oczywiście z alergii mnie nie wyleczyła, ale jest dużo lepiej.Aaa no i ja jeszcze stosuję nawilżacze i wszystko wycieram mokrą szmatką, by kurz się nie unosił.
    Cytuj
  • brygida39 6 lip 2012, 17:11
    Mi polecali rodzice Euphorbium i jednak pomogło. Żadne amole, pościele czy coś innego na mnie nie wpływały.. ciągle się lało z nosa i nie obeszło się bez zmarnowania kilku paczek chusteczek dziennie.. A teraz jest lato i wyleczyłam to nareszcie. Musze niedługo swoich rodziców odwiedzić i im coś kupić w ramach podziękowań.
    Cytuj
  • marakujka 9 lip 2012, 5:34
    Jak dla mnie to też jedynie euphorbium, przynajmnej pomaga, a pościel? haha, bujda chybawielki uśmiech jak może takie coś wpłynąć, bez przesady, jak się porządnego leku nie weźmie i nie zapłaci to nic nie minie.
    Cytuj
  • VictoriaB 9 lip 2012, 8:53     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lip 2012, 8:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Domowe sposoby nie działąja, jedyny sposób to usynąć przyczynę alergii, a jesli się nie da, to zażywać leki.
    Cytuj
  • julitta 15 lip 2012, 20:26
    leków alergicznych nie chcę, pościel mam od dawna, powietrze też nawilżam, spróbuję tego Euphorbium S bo to podobno homeopatia, czyli coś dla mnie uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 4 sie 2012, 15:08
    Polecam stosowanie nawilżacza powietrza. Może być ultradźwiękowy, jeśli jednak nas nie stać to wystarczy spryskiwacz do kwiatków. Wystarczy wlać Zabłocką Mgiełkę Solankową i rozpylać rano i wieczorem. Solanka ma właściwości terapeutyczne, jest bogata w jod, brom i inne minerały oraz oczyszcza atmosferę z alergenów i pyłów, w tym roztoczy.
    Cytuj
  • 18 wrz 2012, 10:57
    Ja stosuje nawilżacze powietrza oraz bardzo dbam o porządek. Wtedy moja alergia nie ma szans. Żadnych leków nie przyjmuje, bo nie chce.
    Cytuj
  • Sylwiax 12 lis 2012, 12:23
    Mój dermatolog na różne alergie i schorzenia dermatologiczne polecił mi sól bocheńską jako środek pomocniczy, nie ukrywam, że już po 3 tyg regularnego stosowania efekt był znaczący!
    Cytuj
  • fervore 18 paź 2013, 13:40
    Oczyszczacz powietrza spełnia tutaj swoją rolę, bo można się w ten sposób pozbyć alergenów (pyłków kurzu, brudu). Jak chcecie kupić dobry sprzęt to polecam markę Boneco. Dobry sprzęt za rozsądne pieniądze. przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum