Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

E - recepta, gdzie wykupię?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - recepta, gdzie wykupię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 13:23
    To prawda, też zaczęłam już korzystać z e-recepty, nie muszę mieć "fizycznej" recepty wszystko jest na koncie pacjenta.
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 11:48
    Ja to nawet mojej mamie założyłam konto pacjenta jest zdecydowanie łatwiej, dostaje sms z kodem recepty idzie do DOZ i wykupuje.
    Cytuj
  • Masa 28 sty 2020, 9:09
    A czy taką e-receptę może odebrać ktoś w moim imieniu?
    Cytuj
  • Luiziana 29 sty 2020, 13:49
    Oczywiście że tak możesz kogoś poprosic o pomoc, ja realizuję zawsze dla dziadków
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 21:24
    Ja zawsze kupuję leki w doz i oni to najszybciej zaczęli realizację erecepty dając możliwość przyzwyczajenia się.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 16:39
    Dziadkom też zawsze wykupuje recepty w doz, nigdy nie było z tym problemu.
    Cytuj
  • Petrova 31 sty 2020, 22:19
    Nie ma problemu - podaje się czterocyfrowy kod i PESEL swój lub osoby, na którą jest recepta.
    Cytuj
  • marg_1 17 lut 2020, 14:01
    Na pewno bez problemu zrealizujesz e-recepty w DOZ,a jak z resztą aptek to nie wiem, bo korzystam tylko z DOZ uśmiech
    Cytuj
  • Kanita 29 lut 2020, 15:11
    Wiecie co, ja korzystam już jakiś czas z e-recepty i bez najmniejszego problemu, nie jest to dla mnie stresujące - ale ostatnio poszłam pierwszy raz z babcią do DOZu, ona była przerażona jak to ma wyglądać, ale teraz już jest uspokojona, widziałam, że nie było żadnego problemu.
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 14:08
    Nie jest to takie straszne, a całkiem wygodne, w doz to zawsze jeszcze wszystko wytłumaczą.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: pieczenie w gardle