Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak określić typ urody?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak określić typ urody?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Lorelei 14 paź 2010, 22:37
    Prosze pomóżcie... jak można określić typ urody? Ostatnio jak szukałam sobie ciuchów czy kosmetyków to w kliku sklepach ekspedientki wmawiały mi co innego. Jedna stwierdziła np że jestem wiosną i próbowała wcisnąć róż do policzków, taki chłodny pastelowy odcień. Inne mówiły, że jestem latem więc muszę nosić błękitny ja już sama nie wiem chociaż lubię błękit...kurcze... jak to się sprawdza?
    Cytuj
  • Aurelka 15 paź 2010, 6:28
    Napisz jak wyglądasz, jaki kolor oczy, włosów, jaka cera (i jak się opalasz) na tej podstawie określa się typ urody więc nie mamy podstawowych danychuśmiech

    Cytuj
  • Szachrajka 15 paź 2010, 7:46
    Witaj... napisz jakie masz włosy- blondynka czy brunetka, jak brąz czy blond to jaki odcień, cieply, złotawy czy raczej popielaty? Kolor skóry wpada bardziej w róż czy żółty? Czy opalasz się szybko czy może powoli i na początku na różowo? Czy masz piegi? Jaki kolor oczu? Karnacja jasna czy ciemna, kolor ust - chłodny róż czy koralowy? Intensywny kolor czy raczej blade? Napisz to wszystko a zrobimy Ci analize kolorystycznąuśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 15 paź 2010, 8:15
    Hmmm. No więc mam niebieskie oczy, dośc ciemny ten niebieski i czasem wpada w szary. Naturalny kolor włosów eee nich no sobie przypomnęprzymrużenie oka dośc jasny brąz, ale w takim mysim odcieniu. właściwie to nigdy nie wiedziałam czy jestem blondynką czy szatynką. Mam jasną karnację, opalam się szybko, ale najpierw zawsze na świnkęuśmiech No i nigdy jakaś strzaskana na mahoń nie jestem. Aha, cera chyba wpada u mnie w róż, bo zawsze mi podklad dobierają w chłodnych odcieniach.
    Coś jeszcze? Aha, usta! Są różowe, dość blade. Uf, to chyba wszystkouśmiech
    Aha i to pytanko to nie dlatego że nie myśle o niczym innym, ale chciałabym żeby ktoś mi doradził jakie mi pasują kolory, bo sama czasem mam wątpliwości i nie wiem co kupić:/
    Cytuj
  • Blueberry28 15 paź 2010, 10:27
    Wychodzi na to, że te laski w sklepach nie za bardzo się znają na rzeczy prawda? skoro każda mówi co innego... Myślałam, że można liczyć na bardzije profesjonalną obsługę...
    Cytuj
  • PannaDziewanna 15 paź 2010, 12:03
    Wiesz co, a mnie to zupełnie nie dziwi, przeceiż teraz tyle kobiet kombinuje z kolorem włosów, używa samoopalacza, nawet w makijażu trudno czasem się połapać. Chyba, że ktoś ma makijaż idelanie podkreślający jego typ urody, ale szczerze mówiąc myślę, że to rzadkość.
    Cytuj
  • caipirinha 15 paź 2010, 13:12
    Poza tym istnieje coś takiego jak mieszany typ urody, np wiosna-lato. Zresztą też nie każda wiosna wygląda identycznie jak od sztancy, chodzi raczej o pewien zakres kolorów i odcieni, które do takich cech fizycznych pasują. Polecam Ci ciekawy artykuł:
    http://www.wizaz.pl/images/agatam/romantyczne_lato/
    Cytuj
  • Szachrajka 15 paź 2010, 14:16
    Lorelei, moim zdaniem jesteś latemuśmiech Może to Ci się przyda:

    Cytuj
  • Stinaa 15 paź 2010, 17:52
    O, fajny topicuśmiech Jeśli można to i ja się podłączę, bo zawsze mam z tym problem w jakich kolorach mi dobrze, jak sie malować itp. Mam brązowe oczy i włosy ciemnobrązowe (brwi i rzęsy też), karnacja dość jasna, ale opalam się dość szybko i nigdy nie jestem czerwona. Tylko usta mam prawie czerwone, nie musze ich nawet malować taki mają intensywny koloruśmiech Hm, to chyba wszystko, nie mam żadnych piegów ani nic. Wystarczy?
    Wydaje mi się, że jestem zimą, ale nie jestem pewna bo zimy chyba mają taką alabastrową karnacje tak? A moja to taka nie śniada, ale nie jest aż taka jasna...
    Cytuj
  • Szachrajka 15 paź 2010, 18:12
    Tak czy siak wychodzi na to, że z Ciebie pani Zimauśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum