Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak określić typ urody?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak określić typ urody?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • D3niCle0 15 paź 2010, 20:34
    Dziewczyny a zdradźcie mi czym się różni typ wiosna od lata? Bo ja na pewno nie jestem ani zimą ani jesienią. Ale zawsze mi się to myli i nie wiem czy jasna cera to wiosna czy lato? Włosy mam brązowe, ale lato też, kolory oczy sie powtarzają w opisach tych dwuch typów i kończy się zawsze tak, że dalej nic nie wiemuśmiech Tak w skórcie, czym te dwa typy urody sie różnią? Bo że maja podobne cechy to wiemprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Szachrajka 15 paź 2010, 21:07
    No generalnie lato to chłodny typ, a wiosna ciepłyuśmiech Czyli szarawe oczy, włosy, zgaszony odcień skóry to lato, a odcienie cieplutkie, brzoskwiniowe, złotawe to będzie wiosnauśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 15 paź 2010, 23:20
    No dobra, ale niebieski to chłodny kolor prawda? Czyli lato i już mi coś nie pasuje, bo ja mam brzoskwiniową cerę, włosy jasnobrązowe i latem maja złote pasemka, piegi na nosie i koralowe usta, ale oczka niebieskie...
    Cytuj
  • Szachrajka 16 paź 2010, 1:25
    Możesz mieć niebieskie i być wiosną, i na to mi wyglada że nią jesteśuśmiech Nie należy tak się ściśle trzymać wszystkiego, chodzi o bardziej ogólna charakterystykęuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 16 paź 2010, 6:13
    D3niCle0 napisał:No dobra, ale niebieski to chłodny kolor prawda? Czyli lato i już mi coś nie pasuje, bo ja mam brzoskwiniową cerę, włosy jasnobrązowe i latem maja złote pasemka, piegi na nosie i koralowe usta, ale oczka niebieskie...
    Hej a może Ty własnie jesteś takim mieszanym typem urody?uśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 16 paź 2010, 10:40
    Aha to poproszę jeszcze o radę jakie do wiosny pasuja kolorkiuśmiech
    Cytuj
  • Szachrajka 16 paź 2010, 12:40
    Wiośnie pasują ciepłe, czyste i pastelowe kolory takie jak beż, delikatne zielenie, złote brązy, kremowy, piaskowy, morelowy, brzoskwiniowy, ciepłe błękity, turkus, pistacjowy, koralowy, truskawkowyuśmiech wszystkie "owocowe" odcienieuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum