Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak ustrzec się przed rakiem?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak ustrzec się przed rakiem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • konto_usuniete_50428 10 sie 2011, 18:59
    mozna stosowac profilaktyke - chodzi o utrzymanie odpowiednio wysokiego potencjalu napiecia na blonach komorkowych calego organizmu
    Cytuj
  • bernadetka91 23 wrz 2011, 12:17
    Najważniejsza jest profilaktyka. Miałam do czynienia z wieloma chorymi na raka oraz pracowałam przy badaniach sprawdzających czy profilaktyka pomaga ustrzec się przed rakiem.
    Cytuj
  • bioterapia 23 wrz 2011, 16:54
    Kandydat napisał:Witam. Szukam informacji, rad, doświadczen osob, które mialy stycznośc z choroba nowotworową. Podobno to, że choroba występowała w rodzinie powoduje, że jest sie w grupie zwiększonego ryzyka. Jesli tak to ja mam chyba sporego pecha, bo mój ojciec miał raka, dziadek ze strony mamy też, oprócz tego trzy kobiety w poprzednich dwóch pokoleniach miały raka piersi. Trochę się zacząłem zastanawiać nad swoim życiem, chciałbym prowadzić zdrowy tryb zycia żeby przynajmniej nie zwiększać tego ryzyka. Podobno nawet dieta ma wpływ. Słyszeliscie o tym?
    Sposób żywienia przenosimy z pokolenia na pokolenie , a nie genetycznie, sposób myślenia też . Jak będziesz myślał, że będziesz miał raka, a widać w to wierzysz, to na pewno będziesz miał tego raczka. Ludzie chorują na raka płuc i nie palą, więc to żywność przetworzona stwarza ku temu warunki, również cukrzyca,choroby serca,otyłość ,depresja itp. to nasze złe odżywianie , metale ciężkie , brak mikroelementów , szczepionki, obniżanie cholesterolu, to powody chorób. Jak chcesz to wejdź na mojego bloga , tam piszę i będę pisać o chorobach i nie tylko. Masaż Zdrowie Potencja On i Ona Na tym Forum jestem pierwszy raz i nie wiem czy i kiedy tu wpadnę , bo mam mało czasu.
    Cytuj
  • kapucynka01 25 wrz 2011, 21:24
    http://postlinknews.com/457news.php test, na podstawie którego możemy dowiedzieć się, czy jest podejrzenie nowotworu. Nie jest to diagnoza na 100% ale skłoni nas to do konsultacji ze specjalistą.
    Cytuj
  • zdrowy542 27 gru 2011, 14:25
    Informacje jak ustrzec się raka znajdziemy na wielu stronach, ale ogólnie wiadomo, że trzeba unikać stresu, pamiętać o aktywności fizycznej i odpowiednio się odżywiać
    Cytuj
  • zott 27 maj 2013, 9:53     (ostatnio zmieniony przez autora 28 maj 2013, 8:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Profilaktyka jest wskazana. Przy okazji jeśli ktoś będzie potrzebować dobrego psychologa. To podaje namiary na świetną terapeutę Pana Wojciecha Kuczyńskiego. Pracuje w poradni Psychorozowju w Warszawie.
    Cytuj
  • emgielka 12 cze 2013, 14:05
    Ja polecam również rozmowy z psychologiem. Kiedyś korzystałam z Centrum Rozwoju Psychologicznego.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 12 cze 2013, 20:58
    Hm, profilaktyka nie jest WSKAZANA.
    Profilaktyka jest najważniejsza!
    A to wydaje mi sie jest ogromna róznica.
    Myślę, że w pewnym wieku lekarz onkolog (patrz lista) powinien być wpisany w terminarz corocznej wizyty i koniec kropka. Bo jeśli nie regularne badania i dbanie o siebie na co dzień, to nie tylko przed rakiem ale i przed wieloma innymi chorobami się nie ucieknie.
    Cytuj
  • fleszyn 23 lip 2014, 7:24
    Rak nie jest juz wyrokiem.
    Takie na przykład [url=http://gammaknife.pl/]objawy guza mózgu[/url] sa już bardzo dobrze znane oraz możemy liczyć na nowoczesne metody leczenia.
    Polecam klinikę w linku.
    Cytuj
  • ana-bell 15 wrz 2014, 22:16
    Nie da się przed nim ustrzec. Wychodzę z założenia, że raka ma każdy - tylko nie u każdego się budzi i atakuje. Tak było z moją siostrą - w rodzinie zero nowotworów, a ją zaatakował. Na szczęście znaleźliśmy dobrego specjalistę w szpitalu sióstr elżbietanek , dr. Fedorowicz i to ona jej pomogła.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: rozstępy