Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak używać dyfuzora?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak używać dyfuzora?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Niania90 26 gru 2010, 15:32
    Dostałam pod choinkę suszarke z dyfuzorem. Już kiedyś miałam to "urzadzenie", ale zostawiłam suszare, a to ustrojstwo wywaliłam, bo tylko sie kurzyło. Kompletnie nie wiem jak tego użyć. Ale to ponoć dodaje objętości, a na tym by mi zalezało więc może mi podpowiecie jak się tym posłuzyć?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 26 gru 2010, 18:02
    Dyfuzor to świetny wynalazek! Do moich włosów wprost niezastapiony. Mam troszkę pofalowane włosy, nie krecone, ale też i nie proste. Jak umyje to nie rozczseuję tylko wgniatam w nie piankę i suszę z dyfuzroem, a dzieki temu są bardziej puszyste i się unoszą, wyglada jakby ich bło dwa razy więcejuśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 26 gru 2010, 19:36
    Ja też używam i moje włosy wygladaja po nim sto razy lepiej niż jak susze zwykła nakładka. tylko muszę gotowa fryzurę utrwalić lakierem, inaczej klapna z powrotem jesli jest odrobinę wilgotno.
    Cytuj
  • Niania90 26 gru 2010, 19:59
    No fajnie, ja też czytałam o nim w samych superlatywach, ale właśnie nie wiem jak sie nim posłuzyć zeby uzyskać takie efekt. Mam suszyc z głową w dół? Przytknąć do skóry głowy czy dalej?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 26 gru 2010, 22:33
    Musisz przytknąć do głowy, aż te końcówki jej dotkną i wtedy przez dziurki leci ciepłe powietrze wprost we włosy u nasady. Głowy w dół juz nie trzebauśmiech I nie rozczesywac włosów grzebieniem tylko je palcami przeczesać.
    Cytuj
  • wee3 27 gru 2010, 15:44
    Dyfuzor jest świetny, na pewn owarto zainwestować w suszarkę z taką nakładka. Ja mam loczki i dyfuzor pomaga mi je ujarzmićprzymrużenie oka Skret jest trwalszy i nie ozprostowuje się przy wilgotnym powietrzu. A moja siostra ma proste i unosi je przy nasadzie, więc każdy znajdzie cos dla siebieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Lilijka 27 gru 2010, 17:02
    Dyfuzor jest fajny, ale niestety zauwazyłam u siebie skutek uboczny. Przetłuszczaja mi sięwłosy u nasady.
    Cytuj
  • Hunny8 27 gru 2010, 19:31
    To pewnie dlatego, że się skóra głowy wysusza. Też niestety miewam z tym problem, dlatego nie zawsze g oużywam.
    Cytuj
  • nouv88 27 gru 2010, 22:40
    Wg mnie dyfuzor to super wynalazek. Nic lepiej nie uklada moich kręconych włosów! Ale lepszy jest taki który ma grube te wypustki. Przykladam go do skóry głowy i obracam, dzieki temu mam puszystą fryzurkę i pięknie podkreślone loczki. Dla wszystkich z kręconymi wlosami bardzo polecam.
    Cytuj
  • Eli2010 28 gru 2010, 6:13
    Ja mam włosy proste, ale u fryzjera mi susza tym dyfuzorem i efekt jest świetny! A samej mi jakos nie wychodziskrzywienie Nigdy nie udalo mi się wypracować takiej fryzurki jak z salonu, chociaż wydaje mi sie, że robię tak samo jak tam...
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum