Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zbić wysoki cholesterol

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zbić wysoki cholesterol

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • Mizantrop 25 gru 2010, 0:49
    Witam. Na ostatnich badaniach w pracy okazało się, że mam zbyt wysoki cholesterol. Spodziewałem sie tego już wcześniej, bo to u mnie rodzinne, ale fakt, że trzeba coś z tym zacząć robić... Na pewno dieta, ale zastanawiam się czy taki Benecol to faktycznie może obniżać cholesterol? Napiszcie jesli macie doświadczenie. Albo znacie inne sposoby...
    Cytuj
  • WitoldEs 25 gru 2010, 6:53
    Doigrałeś się chłopieprzymrużenie oka A tak poważnie to przede wszystkim trzeba zmienić dietę. Tłuszcz zwierzęcy zastapić roslinnym, ograniczyć tłuszcz w ogóle, unikać czerwonego mięsa, podrobów, tłustych serów. Za to więcej owoców i warzyw. No i ruch koniecznie!
    Cytuj
  • Aubiergine 25 gru 2010, 10:42
    Na pewno tego nie lekceważ, bo to się może skończyć problemami z sercem. Moja ciotka stosuje flore pro activ i ponoć jej się od tego wyniki poprawiły. A mówi, że nawet za bardzo diety nie zmieniła...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 25 gru 2010, 14:05
    Nie no nie rozsmieszajcie mnie. Podwyższony cholesterol to efekt złego trybu życia (najczęściej) więc jak ktoś chce sprawe zalatwić za pomocą margaryny to sory, ale chyba nie tedy droga.
    Cytuj
  • Eli2010 25 gru 2010, 14:25
    Nie no nie o to chodzi, żeby tylko jeść margarynę. Ale to naprawdę pomaga, moi rodzice też stosują florę.
    Cytuj
  • Barbra67 25 gru 2010, 14:41
    Miałam wysoki cholesterol, choć zawsze starałam się odzywiać zdrowo, nie palę i staram się ćwiczyć. Flora pro activ jest dobra, ale raczej w profilaktyce. Jednak nic nie zastąpi odpowiedniej diety, a przede wszystkim leków. To nie jest rzecz, którą mozna zlekceważyć. Jeśli cholesterol wyszedł za wysoki to trzeba go regularnie kontrolować.
    Cytuj
  • Mizantrop 25 gru 2010, 18:08
    Na razie nie chcę stosować leków, lekarz poradził mi żeby najpierw spróbować zmienić dietę. Dlatego zależy mi żeby do następnej kontroli zbić ten cholesterol. Z tego co sie dowiedziałem wysoki poziom cholesterolu nie zawsze jest zwiazany ze złymi nawykami żywieniowymi, ja się raczej odżywiam dobrze, mało smazonego, slodyczy nie jadam, waga w normie. Czasem jednak oganizm produkuje za dużo tego złego cholesterolu i wtedy konieczne sa leki. Ale to się okaże po tych badaniach kontrolnych.
    Cytuj
  • Cloudy 25 gru 2010, 22:04
    Siemię lniane obniża poziom cholesterolu. Ogólnie ma bardzo korzystny wpływ na organizm.
    Cytuj
  • latynowska8 26 gru 2010, 0:00
    Ja też miałam podwyższony cholesterol, a uprawiam sport i odżywiam się nietłusto. Lekarz powiedział, że to moze byc wina słodyczy i zalecił kapsułki z omega3. Wyniki sie poprawiły, ale dopiero po 2-3 miesiącach.
    Cytuj
  • kaziu 26 gru 2010, 6:23
    Jeśli chcecie sobie pomóc bez leczenia farmakologicznego to poczytajcie sobie ten artykuł:
    http://www.naturalnamedycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=90&Itemid=77
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum