Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaką biżuterię nosicie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką biżuterię nosicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • 7 lut 2013, 12:48
    Hej! jaką nosicie najchętniej biżuterię?
    Ja najbardziej lubie kolczyki,za bransoletkami nie przepadam,bo mam bardzo chude rece i jak zakladam jakas,zawsze mam wrazenie ze cos mi przeszkadza uśmiech
    Jaką biżuterię wy lubicie?
    Cytuj
  • VictoriaB 8 lut 2013, 14:01     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 14:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja lubię kolczyki i najbardziej, noszę codziennie, najlepiej jesli są delikatne, długich nie lubię, zakładam je tylko na jakieś większe wyjścia, kiedy wymaga tego sukienka. Choć te koczyki pasują i na wilekie wyjśca i w biurze będą wyglądać ładnie:

    Bardzo podobają mi się komplety biżuterri - a ta biżuteria z wyprzedaży naprawdę ekstra - szkoda że wyprzedaż się skończyła zanim ją znalazłam.
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 14:12     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 14:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Najczęściej noszę po prostu tylko kilka pierścionków ze srebra lub białego złota. Kiedy mam ochotę się trochę bardziej wystroić, stawiam także na naszyjniki czy bransoletki, wszystko oczywiście z umiarem przymrużenie oka
    Cytuj
  • kukamber 12 lut 2013, 12:44
    Ja noszę tylko łańcuszek, który dostałem od dziadka na 18 urodziny. U nas jest to taka mała tradycja, że przekazuje się właśnie ten łańcuszek z pokolenia na pokolenie uśmiech

    Cytuj
  • 13 lut 2013, 15:17
    To bardzo piękna tradycja zazdroszczę,ja niestety nie mam nic po swojej babci a bardzo bym chciała smutny
    Cytuj
  • hasanna 15 lut 2013, 11:05     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2013, 11:06, w całości zmieniany 1 raz)
    ja też niestety nie mam nic po babci, ale tak ogólnie to zwykle noszę jedna i tą samą biżuterię dopóki mi sie nie znudzi, potem kupuję coś innego i to noszę...tak w kółko język
    Cytuj
  • Zuzzanna 24 lut 2013, 16:16
    Ja nie lubię obwieszać się biżuterią, mam kilka zestawów z Apartu i noszę je zależnie do sytuacji.
    Cytuj
  • sonique321 1 mar 2013, 15:12
    Ja z kolei nie przepadam z biżuterią z Apartu. Mam kilka par kolczyków z tej firmy, ale leżą i kurzą się na półce. Dostałam je w prezencie. O wiele bardziej preferuje biżuterię hand made i kolorową.
    Cytuj
  • pistacja 8 mar 2013, 14:47     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 14:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też bardzo lubię ręcznie robioną biżuterię, Jest niepowtarzalna i często bardzo ładna.
    Cytuj
  • Ada45 14 maj 2013, 18:07
    Nie bardzo przepadam za biżuterią, nie noszę kolczyków i naszyjników, wyjątek to bransoletki, które uwielbiam.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: ubrania dla dzieci