Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ubrania dla dzieci

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubrania dla dzieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • kika75 6 lut 2013, 11:15
    ostatnio dla swojego syna kupiłam piękną koszulkę taką i inne można zobaczyć i kupić na stronie 100 % bawełna żywe kolory miłe w dotyku a do tego dostawa gratis
    Cytuj
  • VictoriaB 8 lut 2013, 14:18     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 14:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Przyzna szczerze ze jeśli wybieram się na zakupy i szukam czegoś dla mojego syna, to najpierw zaglądam do C&A i H&M, lubie te ciuszki najbardziej, za duży wybór, jakość materiałów i promocje uśmiech. ALe sporo rzeczy kupuję też w lumpeksach - albo przez internet na ogłoszeniach, szukając używanych ubrań dla dzieci. Moje ostatnie zdobycze to tani jak barszcz komplet na narty - oczywiście dla synka, teraz jeszcze muszę kupić buty narciarskie, bo jak sie okazało po ostatnim wypadzie na narty, zeszłoroczne są już za małe.
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 15:32     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 15:33, w całości zmieniany 1 raz)
    jeśli planujesz trochę większą rodzinę to chyba lepiej kupować taką markową odzież zawsze możesz sobie ją zostawić i mieć dla kolejnych pociech, nie są to jakieś szmatki, więc na pewno starczą na dłużej, bo wiadomo lepsza jakość, ale oczywiście wybór należy do Ciebie...w sumie tez byłoby trochę głupio trzymać ubrania chłopięce....dla dziewczynki język a z tym to nigdy nie wiadomo jak Ci się poszczęści uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 14:05     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 14:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Takie wyprzedaże internetowe są bardzo fajne. Dzięki za linki uśmiech
    Cytuj
  • zylek 22 lut 2013, 12:23
    Odsyłam cię jeszcze tutaj Masa tanich ciuchów w dobrych cenach, i jakości. Znane marki np. Mariquita czy MMDadak. Sądzę, że na pewno coś z tego wybierzesz ;-)
    Cytuj
  • Glinka 6 sie 2013, 15:32
    Gdy tylko widzę gdzieś napis: "odzież dziecięca wyprzedaż" zaraz wchodzę na tę stronę. Ubranka dla dzieci kupuję zwykle w sieci, gdyż tam można kupić dużo tańsze ubranka.

    Cytuj
  • zylek 9 sie 2013, 11:09
    Piszesz o tym samym sklepie, w którym ja kupuję. Generalnie teraz można kupować świetne rzeczy za małe pieniądze - to mi się naprawdę podoba ;-) Widziałaś ile ostatnio rzucili promocji? ;-)
    Cytuj
  • julitta 11 maj 2014, 20:43
    kupuję głównie przez internet, mój ostatni zakup to piękna bluzeczka ze stronki [url=http://]ancymonki[/url]. Stawiam na jakość i wygodę. Takie ciuszki najbardziej się opłacają, dziecko chętnie w nich chodzi a i długo posłużą.
    Cytuj
  • grejs 21 maj 2014, 23:41
    a ja ostatnio najwięcej ubrań kupuję w F&F, naprawdę fajnie wygladają i są niezłej jakości
    Cytuj
  • Kor25 23 maj 2014, 16:29
    Też tam kupuję uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum