Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kosmetyki do pielęgnacji włosów... SKUTECZNE.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kosmetyki do pielęgnacji włosów... SKUTECZNE.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • RiSwww 22 mar 2012, 21:26
    Witam,

    chciałbym wam polecić kosmetyki do pielęgnacji włosów. Kosmetyki te poleciła mi moja fryzjerka - są naprawdę rewelacyjne.
    Moim problem były suche i zniszczone włosy zaczęłam więc używać szamponu firmy OSMO "DEEP MOISTURISING" oraz odżywki z tej samej serii "DEEP MOISTURISING CONDITIONER". Jak na moje włosy zestaw ten działa świetnie uśmiech Włosy są odżywione i pięknie wyglądają.
    Cena różni się od zwykłych kosmetyków dostępnych np. w zwykłych sklepikach ale naprawdę warto.... Jeśli chodzi o mnie wolę mieć jeden kosmetyk droższy i skuteczny niż kilkanaście tańszych a mało skutecznych. Poniżej zdjęcie szamponu.


    Poniżej linki do strony i sklepu
    Cytuj
  • Flawina 1 kwi 2012, 23:42
    nie znam
    Cytuj
  • jimmka 3 kwi 2012, 14:21
    Również nie znam
    Cytuj
  • RiSwww 9 kwi 2012, 12:26
    Są to angielskie kosmetyki które już jakiś czas temu weszły na rynek polski, dlatego też być może nie są dobrze znane. Poniżej link:

    Osmo Ikon - wreszcie w Polsce
    Cytuj
  • zylek 24 lip 2012, 13:56
    Polecany już w innym temacie, ale i tutaj wspomnę. Szampon nadający włosom objętości HB Jeunesse zawiera wyciąg z cytryny i całkowicie odmienia włosy. Wyglądają po prostu lepiej... Polecany głównie dla włosów przetłuszczających się. Tutaj możecie poczytać więcej na jego temat
    Cytuj
  • renata1410 24 lip 2012, 14:27     (ostatnio zmieniony przez autora 24 lip 2012, 14:29, w całości zmieniany 1 raz)
    jimmka napisał:Również nie znam
    kosmetyki te można zakupić:

    w sklepie internetowym:
    w perfumeriach
    Cytuj
  • renata1410 24 lip 2012, 14:35
    Ostatnio kupiłam sobie kurację na włosy z olejkiem arganowym (bez spłukiwania) włosy ładnie się układają, są lśniące i gładkie - nie mam problemów z rozczesywaniem włosów - normalnie bajka. Aż trudno uwierzyć, że te kosmetyki tej firmy zadziałały, po tylu próbach używania różnych kosmetyków naprawdę zwątpiłam uśmiech Szczerze mogę je polecić...
    Cytuj
  • silvermb 30 paź 2012, 23:48
    Polecam naturalne szampony do włosów - bez sls czyli substancji myjących, które jednocześnie niszczą i wysuszają włosy. Bardzo fajny jest szampon BeSave do włosów suchych i zniszczonych z wyciągiem z liści oliwki, proteinami pszanicy i ekstraktem z rokitnika - włosy po tym szamponie są lśniące i odżywione!
    Dobrze sprawdzają się też czyste olejki, które można nałożyć na włosy na około pół godziny i po tym czasie zmyć szamponem - polecam olejek migdałowy i olejek arganowy - zwłaszcza do włosów przesuszonych i na suche końcówki.
    Cytuj
  • Sylwiax 12 lis 2012, 12:55
    Polecam kosmetyki naturalne firmy Melaleuca na bazie drzewa herbacianego. Ich kosmetyki są zupełnie inne niż takie sklepowe, moje włosy są bardziej błyszczące , polecam szampon głównie
    Cytuj
  • plny 9 wrz 2013, 18:48
    Jeśli chodzi o kosmetyki to stosuję tylko te, które zaleci mi specjalista. Po dokładnym przebadaniu mojej skóry głowy wie najlepiej jakich produktów używać.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum