Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kosmetyki do pielęgnacji włosów... SKUTECZNE., strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kosmetyki do pielęgnacji włosów... SKUTECZNE.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ecia 26 maj 2014, 11:41
    Ja mogę polecić z czystym sumieniem maskę z placenty, jest genialna i niewiele kosztuje, a super nawilża i odżywia włosy
    Cytuj
  • ZosiaTakaJa 26 maj 2014, 13:58
    janna napisał:
    ZosiaTakaJa napisał:Do suchych i zniszczonych włosów polecam olejek arganowy świetnie się sprawdza.Zajmuję się testowaniem różnych kosmetyków w rekomenduj.to i tym trafem miałam okazję przetestować ten specyfik.Od tej pory stosuję go przynajmniej raz w tygodniu.
    A możesz zdradzić jak się dostać do tego rekomenduj.to , na razie zalogowałam się i co dalej ?
    Ja się zarejestrowałaś to masz do wypełnienia "Twoje zadania"Wypełniasz ankietę po jakimś czasie pojawiają się kolejno kampanie,wypełniasz ankiety i czekasz czy ciebie wybiorą o to tyle.
    Cytuj
  • panna_truskawka 26 maj 2014, 19:49
    Spróbuj sobie tej odżywki Nutritive balsam. Dla mnie bardzo skuteczna odżywka. Włosy są po niej po prostu ładne, wyglądają dobrze i zdrowo. To na włosy od zewnątrz. Od wewnątrz polecam odżywiać się zdrowo: jeść dużo owoców i warzyw... rzucić śmieci, fast foody i niestety kawę też.
    Cytuj
  • jarzebina 31 maj 2014, 16:05
    MartynKa79 napisał:
    jarzebina napisał:Dzięki, Martynka, zamówiłam, nawet szybko doszła, po pierwszy użyciu wrażenia jak najbardziej ok, pachnie rzeczywiście przyjemnie, włosy są lśniące, lepiej się układają, wyglądają lepiej, zobaczę jak będzie dalej przymrużenie oka Jak często ją stosujesz?
    Szczerze mówiąc wystarcza raz na tydzień, dziesięć dni. Ale nakładam ją na dłużej, niż rekomendują i owijam włoski ręcznikiem, żeby maska lepiej wniknęła w łuskę. Jak efekty? Jesteś zadowolona?
    Bardzo uśmiech Po każdym kolejnym użyciu jest coraz lepiej uśmiech Ostatnio nałożyłam maskę na dłużej, zawinęłam właśnie ręcznikiem i posiedziałam przed tv przymrużenie oka Potem zmyłam i nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak gładkie włosy przymrużenie oka Myślę, że teraz będę sobie taki wieczór spa dla włosów robić co tydzień, w końcu zapanuję nad moją suchą czupryną przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kotsu 2 cze 2014, 11:10
    Dla mnie najlepsze jest olejowanie włosów przymrużenie oka.
    Cytuj
  • anna80 2 cze 2014, 21:13
    Dokładnie, np [url=http://]olej arganowy[/url] doskonale się sprawdza.
    Cytuj
  • zataraa2 4 cze 2014, 13:38
    po ponad miesiącu stosowania biosiliki muszę przyznać że efekt jest widoczny, włosy mniej mi się puszą, zdrowiej wyglądaja i mniej wypadają, paznokcie też lepiej zaczęły wyglądać uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 16 sie 2014, 11:44
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • 20 sie 2014, 9:05
    Ja tez przychylam sie do olejowania. Wyprobowałam olej rycynowy, jednak zupełnie mi nie posłużył. Ale o niebo lepiej jest w przypadku zwykłej oliwyuśmiech Moim zdaniem olejowanie to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, w pełni naturalny.
    Cytuj
  • sloneczko9 29 sie 2014, 8:54
    Kasska22 napisał:Ja tez przychylam sie do olejowania. Wyprobowałam olej rycynowy, jednak zupełnie mi nie posłużył. Ale o niebo lepiej jest w przypadku zwykłej oliwyuśmiech Moim zdaniem olejowanie to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, w pełni naturalny.
    Faktycznie ale mi na przykład olejowanie nie posłużyło. Mam bardzo cienkie włosy i niestety ale je obciążało. Za to przekonałam się do kosmetyków z olejkiem, które sa lżejsze no i wygodniejsze ponieważ nie trzeba jednak się tyle bawić. Jeśli lubisz olejki to musisz wypróbować sobie czegoś z olejkiem arganowym. Świetny środek ! Odżywia włosy, nawilża. Ja od kilku miesięcy nie rozstaję się praktycznie z szamponem i odżywką z olejkiem arganowym CeCe . Możesz je dostać w Superpharm, chociaż ostatnio widziałam w Hebe. Profesjonalne produkty, dzięki którym włosy po prostu odżywają.
    Sama w ostatnim czasie trochę katowałam je prostownicą oraz suszarką tak więc dzięki nim nic złego się nie dzieje język
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum