Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kosmetyki Inglot - warte polecenia?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kosmetyki Inglot - warte polecenia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • franusia 15 paź 2010, 23:05
    Bancroft napisał:Słyszałam, że na zagranicznych forach zazdroszczą nam Inglotauśmiech Np Amerykanki i Australijki... nie śledzę, ale tak słyszałamuśmiech
    Widziałam stronę zagraniczną inglota, polska nie jest nawet w połowie tak atrakcyjnaskrzywienie A viperę bardzo miło wspominam, jak znajde gdzieś to na pewno sobie coś kupięuśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 16 paź 2010, 0:01
    INGLOT to moja ulubiona firma. Super jakość, szeroki wybór, a ceny przystępne, w porównaniu np z taką Sephorą... No i paletki są super, moge wszędzie zabrać sobie podstawowy zestaw taki jaki akurat potrzebujęuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 16 paź 2010, 7:57
    Ja też kocham Inglota za paletkiuśmiechuśmiechuśmiech
    Cytuj
  • Zoe87 16 paź 2010, 8:55
    Ja też bardzo lubię Inglota, choć fakt, że ceny mieli kiedyś bardziej konkurencyjneuśmiech Ale i tak nie jest to droga firma. Mój ulubiony produkt to sypki transparentny puder i pędzel do pudruuśmiech
    Cytuj
  • kiki13 28 paź 2010, 10:02
    Ja pracuje na lakierach firmy inglot ,próbowałam już róznych np dior i inne znane marki,musze przyznac ze inglot jest o niebo lepszy,ma fajny pedzelek i łatwo sie rozprowadza do tego maja rozmaity wybór kolorów,moim zdaniem jedyną firma konkurencjna inglota jest sally hansen,dodam jeszcze ,że podróżując po Emiratach Arabskich w Dubaju znalazłam nasze stoisko inglota to miło,że aż tam zawędrowaliśmy a i ceny lakieru tam wachały sie od 35 do 45 zł a pomimo to klientek w sklepie nie brakowało to chyba o czymś świadczy uśmiech
    Cytuj
  • casinda_ebe 28 paź 2010, 11:19
    Co do lakierów to też je bardzo lubię. Są duże i w miarę trwałe, mają piękne kolory i do tego świetny pędzelek, więc łatwo się maluje.
    Za to innych kosmetyków nie próbowałam. Jakoś nie pomyślałam, żeby kupić puder albo podkład. Ale szuka czegoś, więc może się wypowiecie, jeśli ktoś używał?
    Cytuj
  • joannasien 11 sty 2011, 20:32
    Powiem szczerze,że ostatnio wiele wizażystek używa Inglota.Ostatnio nawet malowała mnie i moje koleżanki pewna wizażystka i byłyśmy zachwycone,makijaż był trwały,cienie super.Może to też kwestia dobrej aplikacji cienia.Poza tym wizażystka używała również kosmetyków Mac a to już wyższa półka.Ale efekt był świetny.A tak w ogóle to polecam tą wizażystkę.Warto skorzystać.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum