Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem na zmarszczki, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem na zmarszczki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 31 paź 2016, 9:18
    Oeparol eliftance jest bardzo dobry, a nie kosztuje majątku. Mają krem na dzień, na noc i pod oczy. Moja mama używa i bardzo jej służą.
    Cytuj
  • sloneczko9 17 lis 2016, 8:53     (ostatnio zmieniony przez autora 2 sty 2017, 16:50, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja jestem zdaia,ze kremy na zmarszczki wcae nie są takie skuteczne. Kremy takie wprawdzie nawilżają skórę ale zmarszczki tworzą sie o wiele głebiej,Żaden krem nie ma takiej wielkości cząsteczek aby dostać się włąsnie tam gdzie tworzone są zmarszczki.... Tak wiec nie łudźcie się ,ze kremy Wam pomogą...

    Jesli mogę coś Wam polecić to będzie to zabieg wstrzyknięcia sobie kwasu hialuronowego albo botoksu. Można się na nie zapiwac w gabinetach medycyny estetycznej. Może nie wyglądają na takie przyjemne ale często dają dobre efekty,
    http://clinicadermatologica.pl/
    Cytuj
  • zataraa2 21 gru 2016, 10:42
    jarzebina napisał:Oeparol eliftance jest bardzo dobry, a nie kosztuje majątku. Mają krem na dzień, na noc i pod oczy. Moja mama używa i bardzo jej służą.
    kupiłam właśnie zestaw z tej serii mamie na gwiazdkę uśmiech, myślę że się ucieszy, bo to jej ulubone kosmetyki, zaszalłam i kupiłam krem na dzięń, na noc i pod oczy, serum i maskę na dłonie, na bogato uśmiech
    Cytuj
  • zonja 28 sty 2020, 21:32
    Teraz moim faworytem wśród kremów jest zdecydowanie krem ultra z witaminą A od klapp cosmetics, idealny do mojej bardzo suchej cery , bardziej przesuszonej w sezonie grzewczym. Moja buzia jest gładka, miękka w dotyku, bardziej jędrna, w końcu porządnie nawilżona.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 21:48
    Ja lubię kosmetyki Botame, fajny skład i cena dobra.
    Cytuj
  • wiszka 28 lut 2022, 21:28
    Dobre kosmetyki na zmarszczki, do cery dojrzałej mają w Bielenda Złote Ceramidy, kosmetyki z górnej półki
    Cytuj
  • pauza28 17 kwi 2022, 21:36
    jak juz są zmarszczki to ciezko sie ich pozbyc, chyba tylko jakies kwasy czy botoksy. nie wiem bo ja nie mam jeszcze.. wiele kremow uzywalam ale ostatnio odkrylam super maseczke na noc z saffee i teraz tylko jej uzywam wielki uśmiech
    Cytuj
  • dorciaporcia 19 kwi 2022, 13:39
    co to za maseczka? nie umiem jej znalezc
    Cytuj
  • pauza28 26 kwi 2022, 14:54
    wpisz sobie na notino bo tam wiem ze jest bo zamawiam
    Cytuj
  • Ochra 1 cze 2022, 9:10
    Kup sobie naturalny Olejek Busajna zastąpi ci kremy przeciwzmarszczkowe a do tego i stosowany na ciało pomaga na cellulit czy rozstepy
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum