Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ładna opalenizna, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ładna opalenizna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • favcia 6 wrz 2017, 16:44
    To prawda, nie wiadomo zbytnio jak to ugryźć, poza tym tegorocznego słońca tyle co kot napłakał. Ja akurat mam pianką, ale smaruję wszystko, rękawicą. Nawet twarz, trzeba trochę wprawy jeśli chodzi o twarz, ale wszystko się da.
    Cytuj
  • jarzebina 12 wrz 2017, 18:01
    Na twarz wolę raczej bronzery, w razie czego łatwo można zmyć. Fajne są takie prasowane, też st.moriz zresztą przymrużenie oka Używam ich przez cały rok do makijażu.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 4 paź 2017, 9:21
    jarzębna polecasz któryś? Widziałam na stronie st.moriz dwa różne i zastanawiam się, który lepszy. uśmiech
    Cytuj
  • martak9 26 paź 2017, 9:48
    Jeśli chodzi o bronzery St.Moriz to ja mam ten jaśniejszy bo mam bardzo jasną karnację. Ale powiem Ci, że bardzo fajnie dopasowuje się do koloru skóry. Efekt jest naprawdę bomba.Ja swój kupiłam ostatnio w Kontigo, warto tam zajrzeć.
    Cytuj
  • jarzebina 27 paź 2017, 22:00
    czarnaJagoda napisał:jarzębna polecasz któryś? Widziałam na stronie st.moriz dwa różne i zastanawiam się, który lepszy. uśmiech
    pytasz o te do ciała czy twarzy? Do ciała mają dwa odcienie po prostu, dobierz co odcienia skóry, a do twarzy chyba jeden jest z rozświetlaczem, a drugi matowy.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 paź 2017, 10:21
    Chodziło mi o te bronzery w kamieniach, czyli już wiem jaka jest różnica. A testowałaś może bronzery st.moriz w balsamach? Sprawdzają się? Czytałam, że są w sumie tak na raz i zmywają się pod prysznicem, ale jeszcze ich nie miałam. przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: wątroba, a leki