Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Laserowa korekcja wzroku.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Laserowa korekcja wzroku.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • claudinia 28 wrz 2011, 9:56
    Myśl że soczewki będą już nieodłączną częścią mojego życia stała się pewnikiem, coraz więcej słyszę, czytam o laserowej korekcji wzroku. Jakie macie zdanie?, znacie dobra klinikę z okolic śląska? Dziękuję za pomoc.
    Cytuj
  • eleon33 30 wrz 2011, 14:48
    Może Chorzów, jest tutaj bardzo dobra klinika Weiss Klinik, wykonują te zabiegi bardzo profesjonalnie wiem z dobrego źródła, bardzo dobrzy fachowcy. Powodzenia!
    Cytuj
  • whitered 3 paź 2011, 11:15
    a może znacie jakieś polecany kliniki w Warszawie i okolicach? Do Chorzowa mam trochę za daleko przymrużenie oka
    Cytuj
  • natka_pietruszka 5 paź 2011, 10:26
    Whitered, podobno doktor Jerzy Szaflik ma klinikę w Warszawie. Oglądałam z nim kiedyś jakiś program o zdrowiu i wydaje się być sympatycznym facetem. uśmiech Ale, ze ze stolicy nie jestem to Ci pomóc za bardzo nie mogę. Zapytaj się swojego okulisty, on powinien wiedzieć, gdzie są dobre kliniki.
    Cytuj
  • whitered 20 paź 2011, 10:04
    Dzięki wielkie! Zrobiłam research w internecie i wśród okulistów na jego temat i wyszły same pozytywny. Dzwonię dzisiaj by umówić się na konsultacje, pozdrawiam i trzymaj kciuki by wszystko poszło sprawnie!
    Cytuj
  • tosia74 25 paź 2011, 18:01
    Witam. Znam ten problem, sama przez wiele lat nosiłam szkła i soczewki. Aż do ubiegłego roku, gdy zdecydowałam się na zabieg w klinice Profesora Szaflika. Warto było. Wada została zlikwidowana (chociaż samo przygotowanie trochę trwało). A teraz oczy mi nie parują, nie brudzą się, nie siadam na nich - a w przypadku okularów i soczewek takie rzeczy się zdarzają, nie?
    Polecam
    Cytuj
  • tosia74 26 paź 2011, 13:51
    whitered napisał:Dzięki wielkie! Zrobiłam research w internecie i wśród okulistów na jego temat i wyszły same pozytywny. Dzwonię dzisiaj by umówić się na konsultacje, pozdrawiam i trzymaj kciuki by wszystko poszło sprawnie!
    Wszystko na pewno pójdzie dobrze. Czy sprawnie - to zależy od Twojej wady. U mnie od pierwszej kwalifikacji w Okolaserze do zabiegu na ostatnim przymrużenie oka oku minęło pięć miesięcy. Więc - jak dla mnie - sprawnie. Od tamtej pary oczy też sprawne. Powodzenia,
    Cytuj
  • tosia74 15 lis 2011, 12:51
    A tak przy okazji - jutro na fejsbukowym profilu Okolaser kolejny konkurs, w którym można wygrać zniżke na zabieg korekcji. A niektórzy musieli płacic całość płacz
    Cytuj
  • tetete 5 mar 2012, 15:08
    szczerze mówiąc myslałam nad tym zabiegiem ale obawiałabym się bo to jednak są oczy... bardzo wrażliwe i istotny narząd, bałabym się jakiś powikłań no i jednak cena przeraża... niestety smutny
    Cytuj
  • tosia74 21 mar 2012, 14:43
    Cena przeraża? Każde usprawnienie kosztuje: chcesz się szybciej przemieszczać - kupujesz samochód, chcesz mieć sterczący biust - operujesz lub kupujesz karnet na odpowiednie ćwiczenia, chcesz oszczędzić na okularach i lepiej widzieć - robisz zabieg. Boleśnie proste przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Szalik dla faceta