Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Laserowa korekcja wzroku., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Laserowa korekcja wzroku.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • uagieli4 13 kwi 2013, 17:47
    Operacja laserowa oczu to nic strasznego, przeprowadzono mi ją w Centrum Mikrochirurgii Oka - OPTOMED w Katowicach, które specjalizuje się w leczeniu rzadkich i trudnych wad wzroku, przede wszystkim spotkałam się tam z dużą życzliwością personelu, sam zabieg trwał kilkanaście minut plus półgodzinne przygotowanie, generalnie nic mnie nie bolało, poza niewielkim ukłuciem, tylko przez pierwsze dni po zabiegu nie mogłam prowadzić samochodu,
    Cytuj
  • tosia74 13 kwi 2013, 23:17
    Dostałam mejla, że się ktoś w tym (już zapomnianym) temacie wypowiedział.
    Ale z tymi kilkoma dniami bez prowadzenia samochodu to chyba lekkie przegięcie? Ja po tygodniu (jak pamiętam) w miarę równo chodziłam, trafiałam w drzwi itd, ale za kierownicę raczej nie wsiadałam. Lekarz CI pozwolił?
    Cytuj
  • pliszkams 22 kwi 2013, 11:31
    Mnie również polecano to Centrum w Katowicach, zabieg z tego co słyszałam nie jest bolesny i trwa rzeczywiście chwilę.
    Cytuj
  • 9 sie 2013, 14:36
    No cena spora.
    Ja tam u siebie w Siemianowicach zrobiłem tanio okulary i też jest ok uśmiech
    Cytuj
  • zott 17 paź 2013, 15:01     (ostatnio zmieniony przez autora 17 paź 2013, 15:23, w całości zmieniany 1 raz)
    Też uważam, że to nic strasznego. Jeszcze jak zabieg robisz w odpowiedniej klinice to nie masz się czego obawiać. Moja koleżanka laserową korektę wzroku robiła w Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok. Dużym plusem tej kliniki jest fakt, że nie czeka się na zabieg i nie ma żadnych powikłań.
    Cytuj
  • Mordred24 18 paź 2013, 12:46
    A jak cenowo to się kształtuje, w sensie ile dać żeby nie przepłacić?
    Cytuj
  • emgielka 21 paź 2013, 8:53
    Najtaniej wychodzi w Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok. Z tego co pamiętam to od 2300 do 3500 zł za jedno oko (cena zależy od metody, którą trzeba zastosować – wiadomo to już po wykonaniu badania kwalifikacyjnego).
    Cytuj
  • anulka227 23 paź 2013, 9:19
    Równie tanio jest w klinikach Lexum. Mają teraz ofertę na Grouponie http://www.groupon.pl/oferty/olsztyn/Europejskie-Kliniki-Okulistyczne-Lexum/28097678
    taka cena + profesjonalna opieka - żal nie skorzystać ;-)
    Cytuj
  • aniechto 31 gru 2013, 16:18
    Laser jak najbardziej dobra sprawa wzrok powraca a to bardzo cenny dar.
    Cytuj
  • boa 30 maj 2014, 15:41
    Zgadzam się Jak dla mnie jeżeli chodzi o wzrok to naprawdę zrobie wszystko by był w jak najlepszej kondycji. Jeżdżę systematycznie do Katowic do doktora Piotra Jaworskiego, który uratował mój wzrok. Próbowałem wizyt w swoim mieście i nie byłem zadowolony.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Szalik dla faceta