Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Moda wakacyjna...

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Moda wakacyjna...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Aquarella 22 cze 2011, 11:38
    Witam uśmiech

    Właśnie przeglądam w sieci ciuszki na lato. Szykuje się wyjazd pod namioty, nad wodę. Może by tak kupić sobie takie oto krótkie spodenki -bermudy damskie? Jak dotąd nosiłam r aczej dłuższe spodnie, za kolana, ale chyba czas to zmienić... Co o tym sądzicie?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Celebryt 22 cze 2011, 12:56
    na wakacje i słońce jak znalazł. Tylko te ceny za pół spodni jakieś wygórowane są, a to podobno jakaś wyprzedaż.
    100 zł za szorty to lekkie przegięcie.
    Cytuj
  • peana 25 cze 2011, 14:51
    Jeżeli chcesz jakieś spodenki pod namiot, te będą idealne: Są na pewno wygodne, a przy okazji bardzo tanie. A nie ukrywajmy, że na takie wypady nie ma sensu kupować bardzo drogich ciuchów.
    Cytuj
  • ButyJana 28 cze 2011, 22:37
    Pod namioty nad wodę najlepiej zaopatrz się w jakieś dresowe spodnie. Nocą szorty mogą nie wystarczyć. Na dzień te które pokazałaś są bardzo odpowiednie.
    Cytuj
  • fantazja00 13 lip 2011, 14:01
    Ja bardzo często chodzę w krótkich spodenkach i uważam, że są one bardzo wygodne. Poza tym teraz można je fajnie dopasować do innych ciuszków i butów. Najbardziej jednak lubię spodenki jeansowe, ponieważ w takich czuje się najbardziej komfortowo.
    Cytuj
  • hekate 17 lip 2011, 22:09
    Faktycznie na tego typu wypady przydają się długie, dresowe spodnie. Ogólnie jeżeli planujesz taki wyjazd to dobrze jest odwiedzić sklep tanisport.pl, znajdziesz tam sporo przydatnych rzeczy na takie wyjazdy.
    Cytuj
  • turfalla 20 lip 2011, 12:21
    Ja lubił ewentualnie krótkie spodenki bawełniane, obcisłe. Albo spódniczki. Spodenki Jeansowe i bermudy nie są dla mnie
    Cytuj
  • katarina098 29 lip 2011, 10:55
    Mnie sie podoba ta pomarańczowa sukienka, tylko... droga smutny ale moze coś podobnego znajdę w innym sklepie?


    Cytuj
  • lulka21 12 wrz 2011, 9:25
    Koniecznie długie dresowe spodnie ale pogoda ostatnio jest tak nieprzewidywalna, że lepiej zabrać ze sobą po kilka par krótkich i długich uśmiech
    Cytuj
  • panchomik 9 gru 2013, 18:07
    Ja uwielbiam nosić tshirty latemuśmiech zawsze mi jest gorąco a taka koszulka jest idealna, do tego z jakaś fajną grafiką w sam raz. Zwykle takie koszulki kupuję na http://www.embros.pl/TSHIRTY-c81.html , oryginalne wzory do tego grafika trzyma się bardzo dobrze nie odrywa się po praniuuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum