Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o tych ciuchach?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o tych ciuchach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Aquarella 16 cze 2011, 12:54
    Witam!

    Tak sobie przeglądam odzież w sieci i właśnie moją uwagę zwróciły te ciuszki French Connection . Co o nich sądzicie? Podobają Wam się?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Fafikon 16 cze 2011, 15:11
    Ciuchy jak ciuchy, ale modelki mogą być. wielki uśmiech
    Cytuj
  • ButyJana 28 cze 2011, 22:40
    Nie za krótkie trochę te sukienki? Najbardziej podoba mi się ta druga - elegancka i szykowna. Trzecia wygląda schludnie, ale prosto. Pierwsza i ostatnia niespecjalnie mi się podobają.
    Cytuj
  • konto_usuniete_68284 2 sie 2011, 16:32
    mnie przerażają te długie ciągi cyfr ( mówią na to cena promocyjna)
    Cytuj
  • Energia30 17 wrz 2012, 15:25
    Całkiem fajne. Ja ostatnio szukałam kurtki z myślą o zimie i naprawdę fajne i stylowe kurtki zimowe damskie można znaleźć w internecie. Jest dużo więcej modeli niż w tradycyjnych sklepach sportowych, no i ceny są atrakcyjniejsze.
    Cytuj
  • athi 18 wrz 2012, 9:24
    Mi się nie podobają. Dziwne kroje i nieciekawe wzory.
    Cytuj
  • Fin 19 wrz 2012, 17:40
    Ciuchy markowe i inne rzeczy muszą mieć oczywiście jakość, nie sztuka kupić tanio i po pierwszym praniu nawet proszek do białych skarpetek nie pomoże. Dobre rzeczy w nieustających obniżkach znaleźć można na tych wyprzedażach tak że twoje ciuchy powiedzą ci same co o nich sądzić podczas użytkowania wielki uśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 20 wrz 2012, 9:13     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2012, 9:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Halo Fin!

    Ciuszki rzeczywiście niezłe, mam już kilka rzeczy z tych wyprzedaży, ale najlepszym zakupem była chyba torebka ellite mam ja juz u siebie, co więcej już ją noszę - jest świetna - kolor taki jaki lubię, fason tez, dobrze wykonana, a kosztowała tylko 125 zł uśmiech. Teraz poluję na torebkę Ed Hardy - (a co tam, od przybytku głowa nie boli uśmiech) i melisski tzn buty marki melissa, całe lato chciałam je mieć, ale teraz dopiero znalazłam je w bardziej normalnej cenie uśmiech, własnie trwa kampania, o to moje upatrzone.

    Jeszcze jedno, jesli chciałbyś zrobić zakupy na Złotych Wyprzedażach, to proponuję zniżkę - jest do zdobycia przez serwis sprzedajemy.pl. Jesli wystawisz ogłoszenie w kategroii odzież dostaniesz 20 zł - bon o tej kwocie do wykorzystania w serwisie złote wyprzedaże. Dokładnie tyle ile kosztuje przesyłka - czyli mozna sobie sprawić darmową przesyłkę.

    No, no trochę mnie poniosło uśmiech
    Cytuj
  • zylek 10 paź 2012, 12:23
    Takie sobie. Za to ładne spódniczki z falbankami można znaleźć choćby tutaj, pod linkiem
    Generalnie w sieci jest mnóstwo fajnych rzeczy - trzeba tylko mieć czas na szukanie...
    Cytuj
  • Vicen 12 paź 2012, 9:39
    No właśnie dlatego musimy sobie pomagać, gdy natrafimy na coś fajnego. Ja znalazłem fajne koszule męskie, szczególnie podobają mi się te w kratę.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Moda męska