Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Mój problem - czerwone policzki:(

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mój problem - czerwone policzki:(

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • Piekarzowa 25 wrz 2010, 11:48
    Mam nadzieje, że znajdę na tym forum kogoś, kto ma podobny problem i może wie jak sobie z tym radzic, bo ja już nie mogęsmutny A w sumie mało informacji na ten temat znajduję. Mam dwa wielkie, czerwone placki na twarzy, kazdy mi mowi, że rumieńce sa twarzowe itp, a nie wie o czym mówi tak naprawdę, bo to jest moj koszmarsmutny Może delikatny rumieniec jest ładny, ale ja mam dwie wielkie plamy rozlewające sie na policzkach, właściwie nigdy skóra tam nie jest w normalnym kolorze jak reszta ciala, a jak się czymś zdenerwuję albo zawstydzę, albo nawet śmieję mocno to mam policzki dosłownie w kolorze buraka!!! I oczywiście nie musze dodawać ile to wywołuje komentarzy, kazdemu sie wydaje to takie zabawne, a ja mam ochote zapaść się pod ziemię. Może znacie jakieś środki, albo dobrego lekarza, któy mi pomoże, prosze, bo nie moge patrzeć w lustro. Nigdy nie wygladam ladnie, nie sposób ładnie wyglądać z takimi buraczanymi plackami na twarzysmutny
    Cytuj
  • Szachrajka 25 wrz 2010, 12:51
    A jakich kremów uzywasz? Jeśli Twój problem rzeczywiście jest taki poważny to wybierz się do dermatologa, wiem,ze są takie zabiegi jak zamykanie naczynek popękanych, to chyba własnie coś dla Ciebieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Lilijka 25 wrz 2010, 15:45
    Hejka, próbowałas serię do cery naczynkowej Erisa? Używamy razem z mamą (obie mamy tendencję do pękania) i bardz osobie chwalimy. Poza tym nie przejmuj się tym tak bardzo, mnóstwo osob ma problem z naczyńkami. To taka choroba cywilizacyjna...
    Cytuj
  • Piekarzowa 25 wrz 2010, 19:18
    Nie prosze, tylko mi nie mów, że przesadzam, że wyolbrzymiam itp... Pekające naczynka a wielkie czerwone plamy to nie to samo uwierz mi! a co do kosmetykow... oczywiście, że wypróbowałam mnóstwo tego typu rzeczy, Eris nie zdziałał nic, tak jak i inne zresztą.
    U dermatologa też byłam, ale właściwie nic mi to nie dało, powiedział, że w takim wypadku zamykanie laserowe naczyń nic nie da, bo to nie są pojedyncze pęknięte naczynka, ale bardzo płytko unaczyniona skóra na dużym obszarze... ale mimo to nie trace nadziei, że jednak można z tym coś zrobić:/
    Cytuj
  • MemoNemo 25 wrz 2010, 20:26
    Cześć. Juz myślałem, że nikt nie ma tego problemu poza mną. Mam dokładnie tak jak Ty, non stop czerwone policzki, jak się zmęczę albo czymś stresuję to robią się wręcz sinawe. Zbieram informacje na ten temat, bo postanowilem coś z tym zrobic, ale wizyte u dermatologa mam dopiero za ponad miesiąc. Na razie szukam po internecie i czekam na wybawcę, który mi doradzi co z tym zrobić.
    Cytuj
  • Sissi87 26 wrz 2010, 0:25
    Witajcie, mam ten sam problem co wy. Wielkie czerwone plamy na policzkahc, ktorych nawet nie mozna nazwać rumieńcami! I jeszcze gdy tylko się zawstydze, zdenerwuję itp powiększają się bardziejsmutny Bez grubej warstwy fluidu nie wyobrażam sobie wyjść z domu, choć nie cierpię się malować, ale jak ktoś na mnie dziwnie patrzy, nawet nic nie mówi, to płakać mi się chce! A te placki czuje jak robią się jeszcze większe. Żaden kosmetyk na to nie pomaga, więc może jak będziemy pisac o swoich doświadczeniach to będzie łatwiej, bo to też w psychice siedzi problemskrzywienie
    Cytuj
  • Piekarzowa 26 wrz 2010, 1:47
    Sissi87 napisał:Żaden kosmetyk na to nie pomaga, więc może jak będziemy pisac o swoich doświadczeniach to będzie łatwiej, bo to też w psychice siedzi problemskrzywienie
    Tez mi tak sugerował lekarz, ale nie powiedział jak z tym walczyć, pewnie jak ktoś nie ma takiego problemu to mu sie łatwo mowi, żeby się opanować. Wiem tylko, że im bardziej próbuję to powstrzymać tym bardziej się denerwuję i efekt jest jeszce gorszysmutny
    Cytuj
  • casia1980 26 wrz 2010, 9:08
    Z tym laserowym zamykaniem naczynek to też nie jest tak, że działaja cuda, a kosztują niemało i ponoć nie u każdego będzie efekt. Ale o tym się przekonasz oczywiście dopiero jak zapłaciszuśmiech Moja koleżanka zamykała sobie takie pajączki nogach, niby pomogło, ale po krótkim czasie wyszły na nowo i praktycznie kasa poszła w błoto...
    Cytuj
  • yellowphone 26 wrz 2010, 12:45
    No z laserem to niestety tak jest, że nie ma gwarancji dlugotrwałego efektu, na ogól naczynka pojawiją się po jakimś czasie z powrotem. A te zabiegi sa drogie. Ale napiszcie jakie kosmetyki używacie? Bo ja też mam cerę naczynkową, co prawda nie mam takich policzków czerwonych, ale na całej twarzy rozsiane popękane naczynka także nie wygląda to ładnieskrzywienie
    Ale używam kremu na naczynka Floslek i wydaje mi się, że pomaga, przynajmniej zapobiega pojawianiu się nowych zaczerwienień. A oprócz tego oczywiście kryjący fluiduśmiech W sumie to dziewczyny mają o tyle lepiej że mogą to ukryć pod makijażem...
    Cytuj
  • MemoNemo 26 wrz 2010, 15:08
    No dokładnie ja też bym się pudrował. A do twarzy używam Eris pianki do mycia do cery z naczynkami i potem Pharmaceris. Używałem kremu AA, ale cięzko się smarował i czułem go na twarzy. Tak czy siak może i wzmacniaja te naczynia, ale na takie rumieńce nie działają:/
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum