Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nerwobóle - jak sobie radzicie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nerwobóle - jak sobie radzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • julitta 15 lis 2012, 9:08
    Mam dość stresującą pracę, niby ogólnie czuję się dobrze, ale często dopadają mnie męczące nerwobóle. Głównie atakują plecy i okolice żeber. Ratowałam się środkami przeciwbólowymi, ale wątroba też zaczyna szwankować, co na takie nerwobóle możecie polecić? nie zawsze mam jak wygrzać to miejsce, teraz w okresie jesień-zima to już szczególnie skrzywienie
    Cytuj
  • brygida39 15 lis 2012, 10:34
    Polecam Ci LEKARZA. uśmiech Od tych spraw to będzie najbezpieczniejsze, po co masz zażywać coś na własną rękę i jak widzisz wątroba Ci siada... Ja bym rozgrzewała spirytusem, ale może są jakieś maści też?
    Cytuj
  • tadeusz85 15 lis 2012, 10:45
    Polecam Ci lekarza i jakiś pakiet rehabilitacyjny - dobra stronka na której dostaniesz wszystkich potrzebnych informacji przymrużenie oka
    Cytuj
  • marakujka 15 lis 2012, 16:10
    Mój tata ma to samo, i lekarz kazał mu chodzić na lampy, można zapisać się z nfz ale sie czeka długo, albo prywatnie i wiadomo szybciej jest. Prócz tego tata używa Viprosal B, który mówi, że mu pomaga.
    Cytuj
  • brygida39 15 lis 2012, 20:01
    Hmmm a ten viprosal b to na receptę czy jak?
    Zastanawiam się czy mojemu mężowi nie powiedzieć o takim, bo w sumie przydałoby mu się coś. Zawsze można spróbować czegoś nowego i może będzie lepiej działać.
    Cytuj
  • IfeelYou 15 lis 2012, 22:13
    W aptece na pewno są też dostępne plastry rozgrzewające na takie nerwobóle, ja nie używałam, ale mama tak i zawsze pomagało. Viprosal B nie jest receptę i jest to maść rozgrzewająca więc myślę, że powinna ci pomóc.
    Cytuj
  • malwina1234 15 lis 2012, 23:02
    viprostal b jest bez recepty. Tez polecam te masc, chociaz oprocz niej mam jeszcze kilka sprawdzonych masci, jestem tancerka i musze byc obeznana w szybkim leczeniu urazow przymrużenie oka viprostal jest tani, a to tez wazne, bo mi idzie duzo masci.
    Cytuj
  • alka7 16 lis 2012, 19:53
    Ta maść bardzo szybko rozgrzewa i już po kilku sekundach odczuwam ulgę.Także nie dość, że ta maść jest tania to jeszcze naprawdę pomagauśmiech Ideał po prostu. Na początku stosowałam Ketonal,ale czasem pomagał, czasem nie,także postanowiłam zmienić.
    Cytuj
  • VictoriaB 22 lis 2012, 15:18     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lis 2012, 15:19, w całości zmieniany 1 raz)
    A może warto starać się regularnie rozładowywać stresy? Może wystarczyłby karnet do fitness klubu i wizyty tam 2-3 razy w tygodniu? Mi regularne uprawianie sportu pomaga najbardziej.
    Cytuj
  • Swojezdanie 23 lis 2012, 11:51     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lis 2012, 11:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Albo masaże relaksacyjne! Pozwalają się odprężyć, usuwają napięcie... uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum