Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nerwobóle - jak sobie radzicie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nerwobóle - jak sobie radzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marta30S 23 lis 2012, 15:50
    Ja zaczełam chodzić na basen, może coś pomoże.
    Te nerwobóle to strasznie bolesne ustrojstwo - utrudnia życia, a lekarze wciąż tylko prochy przepisują, albo zastrzyki, no ile się da tak pociągnąć.
    Cytuj
  • Swojezdanie 28 lis 2012, 14:47     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2012, 14:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Ooo, basen wydaje się dobrym pomysłem, daj znać, czy są rezultaty uśmiech
    Cytuj
  • poznansolnagrota 29 lis 2012, 14:00
    Ja bym poradziła seanse w grocie solnej przymrużenie oka Już wielu niedowiarków się przekonało o jej pozytywnych i uspokajających właściwościach.
    Cytuj
  • hanka100 28 kwi 2013, 10:51
    brygida39 napisał:Hmmm a ten viprosal b to na receptę czy jak?
    Zastanawiam się czy mojemu mężowi nie powiedzieć o takim, bo w sumie przydałoby mu się coś. Zawsze można spróbować czegoś nowego i może będzie lepiej działać.
    Viprosal B nie jest na receptę. W swoim składzie posiada jad ze żmii i dlatego jest taki skuteczny na wszelkie dolegliwości związane ze stawami i mięśniami.
    Cytuj
  • fawor 20 maj 2013, 0:43
    Ja tam chodzę na rehabilitację co jakiś czas i jakoś się trzymam.
    Cytuj
  • andrzejkmyc 27 maj 2013, 11:47
    Można spróbować np. terapii manualnej: [url=http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Terapia-manualna-leczy-nerwobole-bole-stawow-i-kregoslupa_33521.html]nerwobóle i terapia manualna[/url]
    Cytuj
  • kafara 11 cze 2013, 18:42
    A czy jakaś farmakologia? jest teraz sporo leków pomagających panować nad stresem. Wydaje mi się, że nerwobóle często powstają na skutek długo utrzymującego się stresu. co myślicie?
    Cytuj
  • jarzebina 2 lip 2013, 8:52
    Jeśli już to spróbowałabym najpierw czegoś ziołowego lub homeopatycznego, a nie od razu uspokajających leków na receptę...
    Cytuj
  • olanowik 7 paź 2013, 10:57
    zależy o jakie nerwobóle Ci chodzi. Ja jak miałam nerwobóle miesiączkowe to szukałam różnego sposobu na ich zmniejszenie. Koleżanka poleciła mi żebym zaczęła stosować tabletki antykoncepcyjne. Dzięki nim możesz regulować płynność i czas kiedy możesz dostać miesiączkę. Bez recepty dostałam je w aptece internetowej.
    Cytuj
  • konto_usuniete_137444 15 maj 2015, 18:41
    Ja mialam masakryczne, ale nie wiem czy to nerwobole czy cos innego- tak mi sie spinaly miesnie na plecach ze dretwialy mi cale rece i glowa, a wszystko od stresu. Dopiero jak poszlam na rehabilitacje i tak mnie masowali az bolalo dowiedzialam sie ze to nerwy wlasnie. Rehabilitacja sie skonczyla i wrocilo wiec kupilam sobie te wałki żeby to rozmasowywać znowu i podziałało.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum