Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Objawy cukrzycy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Objawy cukrzycy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ciuciubabka 28 kwi 2011, 17:49
    W dzisiejszych czasach tyle ludzi choruje na cukrzyc, że chyba każdy powinien sobie raz w roku badać poziom glukozy. Tym bardizej, że ta druga rozwija się przez długi czas zanim zauważy się objawy...
    Cytuj
  • Gaik 28 kwi 2011, 21:37
    No po to właśnie są badania profilaktyczne prawda?
    Cytuj
  • Aurelka 28 kwi 2011, 22:52
    W mojej rodzinie na szczęscie nikt na cukrzycę nie chorował, więc nie obawiam się jej raczej... ale to masakra ile ludzi ma dziś cukrzycę! Oglądałam niedawno taki program, gdzie mopwili, że w Polsce choruje ok 2 miliony osób! Z czego 90% to ludzie, którzy mają ten drugi typ, często choruja z powodu zlego odżywiania, za dużo cukru i przetworzonej żywności w diecie...
    Cytuj
  • Gaik 29 kwi 2011, 0:19
    No jest to niestety jedna z chorób cywilizacyjnych. Można się pocieszać, że kiedyś ludzie też umierali tylko na zapalenie płuc, gruźlicę itp, a teraz nam to nie zagraża na taką skalę, tylko smutne jest to, że dziś bardziej na własne życzenie mamy wiele chorób. Cukrzyca, nowotwory z zanieczyszczonego środowiska, coraz groźniejsze, mutujące wirusy grypy z powodu naduzywania antybiotyków...
    Cytuj
  • warkoczyk 29 kwi 2011, 1:46
    Teraz to się dopiero zestresowałamsmutny Ale zrobie sobie to badanie w poniedziałek, jak się dostanę do przychodni. Może dziś jeszcze ten test ciążowy zrobie dla 100% pewnościprzymrużenie oka
    Cytuj
  • ciuciubabka 29 kwi 2011, 6:17
    z dwojga złego lepsza ciąża niż cukrzyca heheprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 29 kwi 2011, 9:53
    U mojego teścia wykryto cukrzycę dwa lata temu czy trzy... Czuł się ciągle zmęczony, poszedł z tym w końcu do lekarza i po nitce do kłębka okazało się na badaniach, że to cukrzyca typu II. musiał sobie kupić glukometr, przejść na dietę (to było najtrudniejsze! Teściowa przed nim dosłownie lodówkę na kłódkę zamykała) i trochę to trwało, ale udało sie unormować u niego cukier, także to nie jest jakiś wyrok. tylko na pewno trzeba się przyłożyć do leczenia. teraz bierze tylko jakąs tabletke i mierzy sobie cukier, ale już nie codziennie tylko raz w tygodniu czy cos takiego.
    Cytuj
  • Labradorka 29 kwi 2011, 13:23
    No własnie, jakby co to z cukrzyca da się żyć! Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale sa gorsze choroby...
    Cytuj
  • ciuciubabka 29 kwi 2011, 16:00
    Labradorka napisał:No własnie, jakby co to z cukrzyca da się żyć! Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale sa gorsze choroby...
    Może i się da, ale co to za życieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 29 kwi 2011, 17:08
    Warkoczyk, nie martw się, może to nie cukrzyca. Takie objawy to moga być z różnych powodów. Też czesto jestem senna, a cukrzycy na pewno nie mamuśmiech Teraz jest przesilenie wiosenne. Moja ciocia ma obie niesprawne nerki, a nie nadaje się do przeszczepu z powodu innych schorzeń. Trzy razy w tygodniu jeździ na dializy do szpitala, a i tak czuje sie kiepsko. To jest dopiero traumasmutny
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum