Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Piękne tanie torebki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Piękne tanie torebki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • wisienki 9 kwi 2012, 20:50
    Jeśli szukacie modnych, stylowych torebek, polecam sklep Etorebka. Znajdziecie tam najmodniejsze w tym sezonie modele. Wpisując zawsze aktualny etorebka kod: a12bc92a, dostajecie zniżkę na zakupy w sklepie. Enjoy. uśmiech
    Cytuj
  • Aquarella 8 maj 2012, 14:05
    Fajne i niedrogie torebki są też w sklepie internetowym Top Secret. Mnie się bardzo spodobała ta szara torebka z ćwiekami.
    Cytuj
  • 10 maj 2012, 15:49
    Ja znam jeden sklep online z bielizną i odzieżą, który również sprzedaje dodatki, torebki, buty i wiele innych rzeczy, które mogą was zainteresować.
    Cytuj
  • VictoriaB 23 maj 2012, 13:27
    A może ktoś zna inne propozycje fajnych sklepów z torebkami ? Bardzo chętnie skorzytsam.
    Cytuj
  • sylwia79x 27 cze 2012, 15:07
    Obecnie na promocji jest bardzo fajna torebka w sklepie answear.com (marka G-Star Raw). Najtańsza może nie jest, ale wygląda rewelacyjnie, na pewno pasuje do mojego stylu uśmiech Chyba ją sobie kupię, bo nie mogę przejść obojętnie wobec takiego cacka wielki uśmiech Czasem warto wydać pieniądze na jakościowo dobrą rzecz, raz a dobrze, a nie kupować kilka torebek po kilkadziesiąt złotych, które szybko się niszczą.

    Torebka tak się prezentuje:

    Cytuj
  • VictoriaB 9 lip 2012, 8:56
    Ładne są te torebeczki, mi udał się kupić fajną i firmową torebkę przez zakupy grupowe. Prawdziwa skóra i wysoka jakośc wykonania, w normalnej sprzedaży jest bardzo droga, a tak zapłaciłam tylko 340 % ceny uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 11 sty 2013, 11:14
    Ja moge polecić sklep tam są głównie torebki od projektantów (Marc Jacobs, Michael Kors),
    no i cenowo sa dużo bardziej oplacalne niż te od projektanta gwiazd typu Louis Vuitton itd
    ...bo na takie to mnie nie stać, jeszczem nie gwiazda filmowauśmiech hihih
    Cytuj
  • AstaLawista 13 sty 2013, 10:49
    Fajne torebki są także na stilago uśmiech jest to klub zakupowy, który prowadzi 3-5 dniowe kampanie sprzedażowe. Warto się u nich zarejestrować, ponieważ ma się wtedy dostęp do szerszego asortymentu uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 16 lut 2013, 10:56     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lut 2013, 10:57, w całości zmieniany 1 raz)
    ja akurat preferuję torebki od znanych projektantów z wysokiej półki, ale ponieważ na nowe mnie nie stać to zazwyczaj kupuję używane torebki np. Chanel czy Versace, choć nigdy nie zdarzyło mi się, aby była to podróbka lub też, żeby było to bardzo zniszczone, więc polecam przymrużenie oka można przynajmniej wyglądać oryginalnie, bo teraz to prawie co druga dziewczyna nosi to samo język
    Cytuj
  • pistacja 18 lut 2013, 13:40     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 13:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak taka używana torebka jest w dobrym stanie, to czemu nie? Szczególnie kiedy nosi logo Chanel. Sama bym nie pogardziła, ale niestety nie znalazłam jeszcze takiego cudu w żadnych lumpeksie. Będzie chyba trzeba poszperać po internecie uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum