Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Płyn micelarny - faktycznie takie cudo?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płyn micelarny - faktycznie takie cudo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • warkoczyk 18 wrz 2010, 1:43
    Od jakiegoś czasu ciągle słyszę o tym, że do mycia twarzy to już tylko płyn micelarny! Może wstyd się przyznać, ale ja nie do końca wiem na czym polega jego wyjątkowośćuśmiech Moze mnie oświecicie i przy okazji się dowiem czy warto to kupić i jakiej firmy polecacie?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 18 wrz 2010, 7:10
    Ja polecam Sensibio! Rewelacjauśmiech
    Cytuj
  • Szachrajka 18 wrz 2010, 8:39
    Hejkauśmiech No więc płyny micelarne to nowej generacji kosmetyki do oczyszczania twarzy z makijażu, zanieczyszczeń, toksyn. Ich przewaga na mleczkami i innymi polega w skrócie na tym, że zaawierają one neutralne dla skóry cząsteczki - micele, które łączą się na powierzchni skóry z tym wszystkim co chcesz usunąćuśmiech i dodatkowo dostarczaja minerały i witaminkiuśmiech praktyczna zaleta to to (mówię z własnego doświadczenia) że dokładnie oczyszczają twarz nie ściągając (jak woda) i nie zostawiając lepkiego filmu (jak mleczko).
    Cytuj
  • warkoczyk 18 wrz 2010, 9:54
    Dzięki za wyczerpujące infouśmiech A jakiego Ty płynu używasz Szachrajko?
    Cytuj
  • Ronjaa 18 wrz 2010, 13:02
    Osobiście polecam Aveneuśmiech Jest bardzo delikatny, nie zostawia filmu na buzi, a ja tego nie lubięskrzywienie A w ogóle polecam tez inne kosmetyki tej firmy.
    Cytuj
  • Szachrajka 18 wrz 2010, 14:36
    Uzywałam Vichy i AA, ale mój ulubiony to SVR. Wcześniej używałam żelu do mycia z wodą tej firmy i do problematycznych cer oni maja bardzo dobre produkty, a u mnie łatwo o uczulenia, wypryski itp.
    A tak na marginesie to wcale nie taka nowość kosmetyczna te miceleprzymrużenie oka
    Cytuj
  • warkoczyk 18 wrz 2010, 15:31
    Cóż może nie ejstem na bierzącoprzymrużenie oka Albo sie zaczęłam interesować tematem po tym jak mnie woda z kranu masakrycznie ściągaskrzywienie Zawsze myłam twarz żelem + woda, i tak rano i wieczorem. Paskudna ta kranówa, ale przegotowywać mi się nie chciało. Więc zaczęłam szukać alternatywyuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 18 wrz 2010, 17:13
    Ja też chwale sobie SVR, lepszy wg mnie jest Bioderma, natomiast AA zdecydowanie nie polecam, bo się okropnie lepi, a nienawidze czuć lepkiego filmu na twarzy, nie po to sie myjęprzymrużenie oka Ogólnie to jednak micelarne płyny nie ściągają cery tylko zostawiają ją miękką i nawilżoną.
    Cytuj
  • KoKoszka 18 wrz 2010, 18:55
    A widzisz Aurelko, wszystko kwestia gustu albo raczej rodzaju cery, bo ja mam taką raczej suchą i np chwale sobie Oceanica AA. Mi ten film bardzo odpowiadauśmiech Nie czuje lepienia, a wręcz bym powiedziała,że komfortuśmiech
    Cytuj
  • Gaik 18 wrz 2010, 20:05
    A czy taki płyn faktycznie dokładnie usuwa makijaż? Nawet tusz do rzęs?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum