Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto zrobić makijaż permanentny?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto zrobić makijaż permanentny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Stinaa 17 wrz 2010, 12:02
    Coraz częściej myślę o takim rozwiązaniu, bo moje brwi nie nadają się do niczego i praktycznie codziennie muszę je sobie "domalowywać"skrzywienie A nie mam teraz zbyt wiele czasu na bawienie się w takie rzeczy, na makijaż poświęcam 5minut. Więc tak sobie myślę, że takie permanentne brwi załatwiłyby sprawę. Tylko nie wiem jak na ile wystarcza taki makijaż i ile kosztuje, czy się w ogóle opłaca. Próbowałyście?
    Cytuj
  • Aurelka 17 wrz 2010, 14:10
    Moja mama ma zrobione brwi, kreske na powiekach i kontur ust. Jest zachwycona. A też się bała, że jej źle to zrobią. Na początku wyglądało to trochę dziwnie, ale to chyba dopiero po jakimś czasie jest ten ostateczny efekt. Ile zapłaciła to nie wiem, muszę ją spytać... Ale powiedziała mi, że jak tez będę chciała to mi zafundujeuśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 17 wrz 2010, 16:19
    Ja właśnie też rozważam taka opcję, bo mam brwi cieniutkie i jasne, własciwie prawie ich nie widaćsmutny Ale nawet codzienne malowanie kresek mnie tak nie wkurza jak to, ze nie mogę się ruszyć bez makijażuskrzywienie Nawet na wakacjach jak byłam to musialam się na plażę pacykować, bo bez tego wygladam okropnieskrzywienie Chcialabym żeby po takim makijaży wygląały na gęstsze i miały ładniejszy kształt...

    Cytuj
  • becia_koronczarka 17 wrz 2010, 16:48
    Jeśli rozważacie makijaż permanentny (lub makijaż trwały - bo to różnica) to najlepiej umówić się na konsultacje z linergistką (to ta pani co tatuujeprzymrużenie oka ) ona i tak zacznie od omówienia jak ten makijaż, np brwi mialyby wyglądać, nie rzuca się na Was od razu z igłą takze smiałoprzymrużenie oka Tylko ze zmianą kształtu to od razu uprzedzam, że ryzykowna sprawa, bo potem naturalne włoski odrastają poza namalowana linią i wtedy naprawdę nie wygląda to dobrze.
    Cytuj
  • panchita 17 wrz 2010, 20:35
    Ja też mam problem z brwiamiskrzywienie Są strasznie liche, kiedyś je sobie wyskubałam od cieniutkich kresek i może coś poszlo nie tak, bo mi nie odrastająsmutny a namalowane kreski sie ścieraja, rozmazują i ciagle tylko mysle czy nie wyglądam jak straszydlouśmiech Myślę, ze taki makijaż rozwiązałby sprawę tylko boję się tego bólu no i ceny są zabojcze... ale moze warto...?
    Cytuj
  • PannaDziewanna 18 wrz 2010, 0:05
    becia_koronczarka napisał:Jeśli rozważacie makijaż permanentny (lub makijaż trwały - bo to różnica)
    A co to za różnica?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 18 wrz 2010, 6:52
    Wiele gabinetów ma w ofercie i to i to. określenia "permanentny" i "trwały" to sa dwie opcje, trwały zostaje bodajże przez kilka lat, permanentny jest na cale zycie! Dlatego warto dobrze to sobie przemyśleć

    Cytuj
  • Iolla007 18 wrz 2010, 10:16
    A czy taki zabieg jest bardzo bolesny? O to boję sie najbardziej.
    Cytuj
  • Aubiergine 18 wrz 2010, 13:13
    Ja sobie nie robiłam, ale moja przyjaciółka robiła sobie brwi. Podobno boli tak jak przy robieniu tatuażu, bo to się robi tak jak tatuaż... Ją bolało dośc mocno, więc na razie tylko brwi zrobiła, z ust póki co zrezygnowałaprzymrużenie oka

    Cytuj
  • Iolla007 18 wrz 2010, 14:44
    No dobra, a jaki efekt??
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum