Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Podkład matujący, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podkład matujący

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Karina1982 24 paź 2016, 8:57
    Krem BB różni się od zwykłego podkładu. Ja wolę podkłady bo mam skórę przetłuszczającą się i krem BB nie spełnia moich oczekiwań. Ja muszę mieć podkład, który matuje i kryje.
    Cytuj
  • rudadagusia 25 paź 2016, 16:30
    Jak dla mnie w kwestii podkładów matujących zdecydowanie najlepsze są te z[url=https://www.perfumeria.pl/Marki/R/Revlon] Revlon[/url], zwłaszcza z linii ColorStay, w dwóch wariantach - dla cery suche i normalnej oraz dla tłustej i mieszanej. Rewelacyjnie kryją, świetnie matowią twarz (wchłaniają sebum), a do tego dostępne są w wielu wariatach - od najjaśniejszych po bardzo brązoweprzymrużenie oka Dobry jest też L'Oreal True Match i Manhattan - pomagają zwłaszcza na świecącą strefę T przymrużenie oka
    Cytuj
  • ewelka_28 30 paź 2016, 13:23
    Krem BB też nie spełnił moich oczekiwań, mam dość problematyczną cerę i zawsze mam dużo kłopotów z dobraniem właściwych kosmetyków do twarzy. Kiedyś znajoma dała mi próbkę podkładu z Shiseido i naprawdę był świetny, ale niestety cena zwala z nóg. Ostatnio nie używam w ogóle podkładu a sam puder mineralny i póki co jestem zadowolona, a jak miałabym polecić właśnie jakiś podkład to ten z Shiseido, jak kogoś stać to naprawdę warto uśmiech
    Cytuj
  • koonik 27 mar 2017, 12:01
    Kremy BB są lżejsze więc raczej nie pasują osobom, które mają tłustą cerę. Te powinny stosować podkłady matujące, np. revlon ma dobre.
    Cytuj
  • nina_ky 19 kwi 2017, 13:33
    Ja najbardziej lubię podkład provoke dr ireny eris. Nie jest tani, ale często można go znaleźć w promocji.
    Cytuj
  • Swojezdanie 19 kwi 2017, 21:24
    Też go bardzo lubię. Nie ma drugiego tak dobrze matującego.
    Cytuj
  • nina_ky 20 kwi 2017, 11:35
    Teraz będzie w promocji w rossmannie. Warto z tego skorzystać.
    Cytuj
  • Swojezdanie 21 kwi 2017, 14:48
    Dziękuje za informację. Świetnie matuje także puder ryżowy.
    Cytuj
  • nina_ky 24 kwi 2017, 13:34
    On jest transparentny? Muszę go wypróbować.
    Cytuj
  • Swojezdanie 28 kwi 2017, 14:24
    Tak, jest transparentny. Ja go zamawiałam na e-zebrze.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Samodzielne ombre