Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Pokonac stres!

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pokonac stres!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Tadeusz68 14 mar 2011, 1:13     (ostatnio zmieniony przez autora 14 mar 2011, 1:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Każdy człowiek na ziemi przechodzi trudne chwile. Trudy współczesnego życia osłabiają możliwości obronne organizmu. Staje się on bardziej wrażliwy na stresy i choroby. Niektóre składniki pokarmowe pomagają nam radzic sobie ze stresem, a zioła, witaminy i minerały wyciszają umysł i przywracają równowagę.
    Z czym mamy do czynienia? Stres jest odpowiedzią jednostki, organizmu na wyczerpanie możliwości fizycznych, emocjonalnych lub intelektualnych. Potrafimy radzic sobie z krótkimi okresami napięcia, lecz długotrwały stres może poważnie zaszkodzic zdrowiu fizycznemu i psychicznemu. Jak poradzic sobie ze stresem, moim zdaniem trzeba ze stresem walczyc. Może macie Państwo swoje sposoby na pokonanie sytuacji stresowych?
    Cytuj
  • ireeek 12 paź 2011, 16:36
    Stres towarzyszył mi w pewnym okresie życia niemalże każdego dnia. Miałam akurat taką sytuację życiową w której byłam zdana wyłącznie na własne siły, mieszkałam w nowym miejscu, miałam nową pracę, a rodzina była ode mnie oddalona o setki km (mieszkałam w Anglii, oni zostali w Pl). Wtedy, żeby się skutecznie uspokoić, ssałam po prostu dropsy o smaku melisy. Bardzo mi pomagały. Nie wiem czy tego rodzaju cukierki są dostępne w Pl czy nie, ale w Anglii były do kupienia w prawie każdej aptece.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: krem do rąk