Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zmniejszanie piersi

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmniejszanie piersi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • 8I5I 9 mar 2011, 23:36
    Szukam informacji na temat pomniejszania piersi. Widziałam w internecie kilka adresów, gdzie taki zabieg wykonuja, ale chciałabym poleconego lekarza... poza tym słyszałam, że istnieje możliwość refundowania takiej operacji przez NFZ. Czy ktoś wie co trzeba zrobić żeby mieć coś takiego? Jakby ktoś miał doświadczenie to będę bardzo wdzięczna za informacje.
    Cytuj
  • Iolla007 10 mar 2011, 7:30
    Słyszałam, że w przypadku gdy bardzo duże piersi rzutują na zdrowie mozna się ubiegać o refundację. Tylko że wtedy nie ma już takiego wyboru wśród lekarzy - trzeba po prostu sie umówić w tym szpitalu, który ma umow,e z NFZ.
    Cytuj
  • Domatorres 10 mar 2011, 8:40
    A po co się oszpecać operacją, jako facet zapewniam, że duży biust to wspaniała sprawa! Gdyby moja żona wpadła na taki pomysł, szybko wybiłbym jej to z głowy. Na szczęście ona wie, że jej piersi to obiekt mojego uwielbieniauśmiech
    Cytuj
  • 8I5I 10 mar 2011, 10:01
    Może i facetom podobaja się duże biusty, ale ja mam dosyć rozmiaru 80Esmutny Pomijam problemy ze znalezieniem dobrej bielizny, ale jest po prostu ciężko.
    A co do tego NFZ to o jakie problemy ze zdrowiem może chodzić? Czy problemy z kręgosłupem wystarczą? Mam nadzieję, że tak, bo z tego co wiem to koszty są sporesmutny
    Cytuj
  • Iolla007 10 mar 2011, 11:25
    No teraz koszty to chyba około 10tys... jeśli masz naprawdę duże piersi to próbuj przekonać lekarza żeby dal Ci skierowanie... moja ciocia zmniejszała sobe piersi kilka lat temu, ale prywatnie i płaciła chyba 8tysięcy. Mogę zapytać o namiary, bo jest zadowolona z efektów.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 10 mar 2011, 11:59
    A wiesz jakie są konsekwencje takiego zabiegu? Zostają widoczne blizny i nie można karmić piersią. Nie wiem czy to ma dla Ciebie znaczenie, ale warto wiedzieć. Ja też mam spory biust, czasem mi niewygodnie, ale generalnie jestem zadowolonauśmiech Facetom się podobaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Tre30n 10 mar 2011, 12:39
    Nie rozumiem kobiet... zawsze narzekają na swój wygląd. Po co poprawiać naturę, jeśli Was hojnie obdarzyła? Duży biust to atrybut kobiecości, jak można się kłaść pod nóż żeby się tego pozbawić? Nie kumam.
    Cytuj
  • Barbra67 10 mar 2011, 15:24
    I w dodatku płacić jeszcze za to furę pieniędzy! To fakt, o duży biust trzeba bardziej dbać, zwlaszcza z wiekiem. Ale sama bym się nigdy nie zdecydowała na taką operację, mam duże 'atuty' i jestem zadowolona. Mąż teżuśmiech
    Cytuj
  • 8I5I 10 mar 2011, 17:32
    Nie chodzi mi o wygląd, ale o samopoczucie. Z moim rozmiarem jest mi po prostu ciężko. Mam dość tego wielkiego bufora, bolą mnie plecy, cierpię tez na bóle głowy i podejrzewam, że to z powodu ciężaru moich piersi. Mam w nosie co myślą mężczyźni, to ja musze to dźwigać. Zresztą równie dużo spotkało mnie z tego powodu przykrości co wyrazów uznania. Co do blizn to nie martwi mnie to w porównaniu z komfortem jaki może mi dać ta operacja. Z karmieniem to podobno nie jest niemożliwe. Tylko te koszty mnie martwią.
    Cytuj
  • latynowska8 10 mar 2011, 20:38
    Mam znajomą, która przeszła taki zabieg - niestety również prywatnie. Mimo blizn jest bardzo szczęsliwa, że sie na to zdecydowała, mówi, ze t obyła najlepsza decyzha w jej zyciu, bo już w wieku dwudziestu lat miała bardzo duże piersi i ogromne kompleksy z tego powodu. Jeśli Ci to bardzo przeszkadza to na pewno warto!
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Skup włosów
Następna: Pokonac stres!