Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prywatna opieka medyczna, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prywatna opieka medyczna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • boomka 14 mar 2017, 9:54
    Prywatna - bez porównania, ale niestety bardzo kosztowna... ale w zasadzie wszystko od ręki... ja nie mam kasy niestety smutny ale jak kogoś stać to czemu nie język
    Cytuj
  • 16 mar 2017, 18:42     (ostatnio zmieniony przez autora 16 mar 2017, 18:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Od 5 lat Medicover w pełnym pakiecie - przekonali mnie wtedy opieką szpitalną, którą tylko oni mieli zresztą tak naprawdę typową swoją szpitalną to dalej tylko oni mają - reszta to działa na zasadzie podwykonawstwa w nfz-cie. Wcześniej miałem Lux-med ale kicha się zrobiła bo weszli w taniochę dla firm i zleciało się narodu za darmochę bo pracodawca dawał jako pakiet do socjalu. Zrobiły się kolejki i spadała jakość - uciekłem i nie żałuje.
    I wbrew pozorom nie są to ogromne koszty jak niektórzy sądzą.
    Cytuj
  • aniawel 24 maj 2017, 13:15
    Już od dłuższego czasu leczę prywatnie swoje dzieci. I powiem szczerze, że opieka medyczna jest bez porównania. Leczymy się w szpitalu Medicover i personel jest bardzo miły, pomocny, a lekarze ( korzystamy głównie z pediatry i gastrologa) są przyjaźnie nastawieni i poświęcają dużo uwagi dzieciom oraz ich rodzicom uśmiech Super uśmiech
    Cytuj
  • elfka 24 maj 2017, 16:43
    od kilku lat korzystam z prywatnej opieki medycznej opłacanej przez mojego pracodawcę. Przedtem leczyłam się w prywatnej przychodni, która leczyła na NFZ. Większej różnicy nie czuje. Tu i tu umawiałam się z lekarzem na konkretną godzinę i nie musiałam czekać w kolejce, Bez problemu dostawałam skierowanie na bezpłatne badania krwi czy EKG
    Cytuj
  • veganka 14 wrz 2017, 12:21
    ja z kolei mam pakiet w Lux Medzie i naprawdę bardzo zadowolona, nigdy nie mam problemu z dostaniem się do lekarza nawet z dnia na dzień, poza tym nawet jak jestem poza miejsce zamieszkania a muszę iść do lekarza to zawsze mam do niego dostęp i taka swoboda jest naprawdę super.
    Cytuj
  • mike012 5 mar 2020, 11:17
    W Krajowym Programie zdrowotnym w abonamencie miesięcznym 49 zł możesz mieć dostęp do lekarzy specjalistów i badań bez potrzeby stania w kolejce. Sporo można się dowiedzieć na stronie Cuk.pl.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Moda męska...