Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Spadek formy i koncentracji, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spadek formy i koncentracji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 6 sie 2015, 21:50
    najlepiej byłoby nie brać wcale tabletek ale niestety w dzisiejszych czasach stres to choroba XXI wieku, mało znam osób które nie są na co dzień poddane stresującym sytuacjom, ale jeśli już decydujecie się na takie suplementy to najlepiej żeby pochodziły z naturalnych składników.
    Cytuj
  • sylwusia163 24 wrz 2015, 20:52
    Nie powinniśmy się tego wstydzić. Leki uspokajające są po to by je stosować. Jeśli od czasu do czasu weźmie się nervomix by stresującej sytuacji to nic się nie stanie a napewno pomoże.
    Cytuj
  • veganka 27 wrz 2015, 20:36
    ale nervomix jest w pełni ziołowy więc i bezpieczny, można spokojnie brac, ale na dłuższą metę trzeba wyeliminować przyczyny stresu.
    Cytuj
  • JUlaw210 27 wrz 2015, 22:29
    Badania zawsze warto zrobić, ale zdarza się że to po prostu zwykłe przemęczenie. Coś o tym wiem... przymrużenie oka
    Cytuj
  • Agna 30 wrz 2015, 20:39
    zwłaszcza jesienią.
    Cytuj
  • szarlottka 1 paź 2015, 13:39
    Każdemu może się zdarzyć gorszy dzień gdy nie ma na nic ochoty ani tak cały czas. Jeśli ten stan się przeciąga trzeba dac sobie emocjonalnego kopa i wziąć się w garść. Ja przez ostatni miesiąc bardzo xle się odżywiałam, przestałam się ruszać i zaczęły się moje problemy ze zdrowiem. Ból żołądka, głowy i nóg a także niechęć do samej siebie oraz ciągłe dołowanie się. Na szczęście w końcu się ocknęłam z tego letargu i zaczęłam na nowo.
    Cytuj
  • nina_ky 8 paź 2015, 9:30
    Jesienią warto zadbać o to, żeby jeść sporo orzechów. One poprawiają koncentracją i odżywiają mózg.
    Cytuj
  • mrozik00 5 lis 2015, 9:52
    Z doświadczenia wiem, że taki spadek może być spowodowany niskim ciśnieniem. Ostatnio sam kupiłem sobie porządny ciśnieniomierz mechaniczny i zacząłem mierzyć. Co dziwne, moja żona też tak z ciekawości zaczęła i okazało się, że u mnie ok, ale ona ma bardzo niskie ciśnienie. Znaleźliśmy parę sposobów na jego podniesienie i teraz ma dużo więcej energii uśmiech
    Cytuj
  • iza112 4 gru 2015, 9:10
    Czasem nasz organizm chcę trochę odpoczynku i żąda więcej składników odżywczych które musimy mu dostarczyć w postaci jedzenia. Spróbuj znaleźć chwilę aby się wzmocnić a na pewno wszystko wróci do normy.
    Cytuj
  • zott 26 gru 2015, 21:40
    Możliwe, że to brak witamin lub wyjątkowo zła dieta. Odpowiednie minerały czasem pomagają. Sam miałem problemy z żołądkiem. Bardzo często miałem bóle brzucha i w końcu lekarz skierował mnie na ultrasonografia. Niestety nadal nie nie znaleziono problemu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum