Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sposoby na walkę z nadwagą

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na walkę z nadwagą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • michal67 22 wrz 2013, 12:18
    Witam

    Ja walczycie z nadwagą, stosujecie jakieś diety, plany treningowe, sądzicie że można zrzucić 10 kg w 2 miesiące przy odpowiednim planie ćwiczeń, no i jak zacząć brać się za odchudzanie żeby to się wszytko udało.
    Cytuj
  • Marta30S 23 wrz 2013, 8:25
    Teraz w tv leci taki program fat killers czy jakoś tak,
    i oni właśnie mają super metody na walkę z nadwagą,ale to trzeba by pooglądaćuśmiech
    Mozna też radykalnie: liposukcja, czy inne metody odsysania tłuszczu, no ale to wg mnie ostateczna metoda, jak już inne zawiodą przymrużenie oka
    Cytuj
  • Vizzy 23 wrz 2013, 9:26
    Tak, można, głodówką i forsowaniem ćwiczeń. Nie polecam, powrót do sylwetki powinien być dłuższym procesem w trakcie którego utrwalisz swoje zdrowe nawyki i ujędrnisz ciało. 4-5 miesięcy w pełni wystarczy uśmiech

    Przecież nikt nie tyje z dnia na dzien, to proces który wymaga czasu. Widziałas co dzieje się z twoim ciałem i nagle zawadziło Ci to tak bardzo, że chcesz sobie robić głodówki? Nigdy tego nie zrozumiem.
    Cytuj
  • 25 wrz 2013, 13:25
    Jak to mawiał kiedyś kabaret OTTO "Rewelacyjna dieta cud. Chcesz zeszczupleć? Nie żryj tyle" :-) Ja swego czasu zrzuciłem 10 kg w 2 miesiące tylko poprzez ograniczenie jedzenia i trochę ruchu.
    Cytuj
  • Meggi85 25 wrz 2013, 15:53
    Nadwaga jeśli jest duża to myślę, że bez diety nie da się tak zmobilizować, żeby samymi ćwiczeniami sobie z tym poradzić. Jak dla mnie najlepsza dieta to dieta Cambridge. Jest nazywana dietą ostatniej szansy. Pod opieką specjalisty jest się cały czas. Do tego nie ma po niej efektu jojo bo jest równomiernie , krok po kroku rozłożona.
    Cytuj
  • MartynKa79 26 wrz 2013, 9:31
    Tak, to prawda - DC pomaga zrzucić dużo i zdrowo. Poza tym nie każdy może pozwolić sobie na ruch, a problemy z nadwagą nie zawsze wynikają z nadmiernego apetytu. To tak apropo's wypowiedzi Pana powyżej.
    Cytuj
  • jarzebina 26 wrz 2013, 12:30
    Byłam na tej diecie i schudłam 12 kg, jestem z siebie dumna, chociaż czytałam, że niektórzy dali radę nawet 3 razy tyle zrzucić, pełen podziw uśmiech
    Cytuj
  • cookie138 27 paź 2013, 12:28     (ostatnio zmieniony przez autora 29 paź 2013, 17:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Czasem wystarczy zmienić tryb życie na bardziej zdrowy no i też uprawiać jakiś sport, n wieli portalach są o tym rady np. tu http://mamchorobe.pl/
    Cytuj
  • Meggi85 30 lis 2013, 15:36
    Cambridge także zakłada zmianę stylu odżywiania. Nawet na swojej stronie pokazuje nam przy każdym etapie propozycje na poszczególne posiłki i są one bardzo smaczne. Sama je u siebie sprawdzałam i mogę je śmiało polecić.

    Tu jest najsmaczniejszy moim zdaniem "Kurczak z soczewicą"

    http://dieta-cambridge.pl/program/stopien-4.html
    Cytuj
  • 23 gru 2013, 18:22
    Walczyć z nadwagą można latami, jeśli nie mamy samozaparcia i konsekwencji wobec własnej osoby. Najważniejsze to zrozumieć, że nadwaga to początek wielu chorób i by temu zapobiec trzeba coś w swoim życiu zmienić zaczynając od diety i stylu życia. Nie można mówić, że jest się na diecie a w domu jak nikt nie widzi opychać się kaloriami. Nasz rynek farmaceutyczny wspiera walkę z nadwagą i co chwilę pojawiają się jakieś wspomagające odchudzanie, tak samo jest z np. rzucaniem palenia. Jednak jeśli sami nie wyznaczymy sobie celów i nie będziemy konsekwentni w dążeniu do osiągnięcia celu to żaden suplement diety tu nie pomoże. Wiele aptek internetowych w tym apteka Natalia mają w swojej ofercie wspomagacze. Proponuje jednak najpierw udać się do psychologa by zmienić swoje nawyki a potem podejmować walkę z nadwagą przy pomocy środków dostępnych na rynku.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Alergia w nocy