Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sposoby na walkę z nadwagą, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na walkę z nadwagą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 27 gru 2013, 12:58
    Nie bardzo wiem czemu z nadwagą lepiej według Ciebie iść do psychologa zamiast do dietetyka?

    Wsparcie w czasie diety jest bardzo ważne dlatego diety takie jak Cambridge dają je od poczatku do końca. Fakt, że od psychiki także wiele zależy, ale psycholog nie jest odpowiedni dla kogoś komu brak informacji na temat odchodzania , sposobów i tego jak poinno się to odbywać.
    Cytuj
  • Meggi85 1 cze 2014, 11:11
    Własnie dlatego że wsparcie jest tak ważne na stronie diety Cambridge jest od razu wzmianka :

    Ważne!
    Jeśli zdecydujesz się na Program Odchudzania Cambridge, zapewnimy Ci odpowiednią i bezpłatną opiekę podczas całego procesu odchudzania. Konsultant lub dietetyk nauczy Cię zdrowych nawyków żywieniowych i udzieli Ci wsparcia, żeby efekty były trwałe i zadowalające.

    Jeśli są tak bardzo chętni wspomóc każdą osobę odchudzającą się to dla mnie jest to bezpieczna i sprawdzona dieta.
    Cytuj
  • migo 1 cze 2014, 19:19
    Meggi Na fb są też różne przepisy warte zjedzenia hehehhe ja próbowałam już kilku z nich i są na prawdę smaczne a że mało kaloryczne to mnie wyjątkowo cieszy.
    Cytuj
  • Meggi85 25 cze 2014, 9:24
    Ostatnio zaczynam się motywować to może i inni się zmotywuja. Cambridge pomogla wielu ludziom



    https://www.youtube.com/watch?v=n6ujW_Ue69o
    Cytuj
  • migo 30 cze 2014, 19:16
    wow.... całkiem inny facet. Jak nie wiele potrzeba by lepiej wyglądać. Takie zdjęcie trzeba sobie na lodówce powiesić i motywacja gotowa/
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 22:32
    Wg mnie zdrowe odżywianie oraz ruch, dużo ruchu
    Cytuj
  • Oldzina 8 lip 2014, 19:13     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lip 2014, 23:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Świetny ten facet. Zmotywował mnie. Przeszłam już tyle diet, że przestałam wierzyć, że istnieje jakaś skuteczna metoda. Nie będę też szukać więcej cudownych, szybkich sposobów o jakich wkoło pełno reklam. Zapisałam się do dietetyka w Multimed. Wykupiłam pakiet rematyczny "Gubimy kilogramy" ze zniżką. Niech mnie przebadają i dopasują mi indywidualnie dietę do mojego wieku, wagi, stanu zdrowia, poziomu metabolizmu i co tam jeszcze da się dopasować. Jak będę pod kontrolą, to może wreszcie się uda.
    Cytuj
  • Meggi85 13 lip 2014, 13:23
    Nie tylko on doszedł przy tej diecie tak daleko. Są też inni którzy osiągneli sukces. Na ich stronie ich historie też są rozpisane, chociaż nie wszystkich oczywiście. Każdy z nich może być przykładem i motywają







    Cytuj
  • migo 14 lip 2014, 22:31
    Ci ludzie dużo przeszli, ale wiecie co o takich metamorfozach na tej diecie się dużo słyszy. Powinni stworzyć taką stronę z efektami każdego który był na DC. chyba musimy im pomysł podrzucić wielki uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 31 lip 2014, 9:47
    Wiele osob patrząc na takie zdjęcia odczuwa pelną mobilizację i warto to wykorzystać. Moim zdaniem dieta Cambridge ma ogrom ludzi, którym się udało tylko nie wszyscy są tak pokazani. To dieta zwana dietą ostatniej szansy i wielu osobom pozwoliła wrócić do codziennego życia jako inna osoba. Mnie to przekonało.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Alergia w nocy